Autor: Mgr. Marcela Holčáková, členka výkonné rady OS a sekce sociál
22.02.2018, 13:26
Ve vsetínských sociálních službách se setkali bývalí zaměstnanci-odboráři  

Ve čtvrtek 1. února se konalo již tradiční setkání členů výboru základní odborové organizace Sociální služby Vsetín, p. o., s bývalými zaměstnanci-odboráři pobytových zařízení sociálních služeb.

Úvodem byli přítomni bývalí zaměstnanci seznámeni s prací základní odborové organizace a odborového svazu za uplynulý rok 2017 a s plánem pro rok 2018.

Bývalí zaměstnanci, dnes již v důchodovém věku, se zajímali o poskytování sociálních služeb a pracovní podmínky v pobytových zařízeních, kde dříve působili.

Dobrá nálada a příjemná atmosféra doprovázely celé odpoledne.

Foto autorka


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí