Autor:
24.07.2019, 14:26
OS napsal ministrovi Vojtěchovi kvůli převzetí Lužické nemocnice Krajskou zdravotní  

Odborový svaz se věnuje problémům spojeným se zadluženou Lužickou nemocnici a poliklinikou, a. s., v Rumburku a s jejím dalším osudem. Záleží mu především na tom, aby zvolené řešení kvůli existujícím dluhům negativně nedopadlo na zaměstnance, a to ani na zaměstnance nemocnic Krajské zdravotní, a. s., která by měla Lužickou nemocnici převzít.

Vedoucí právního a sociálního oddělení OS Ivana Břeňková se proto obrátila dopisem i na ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha.

Dopis viz níže jako soubor ke stažení.Soubory ke stažení

 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Můj plat/mzda se v roce 2019

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí