Autor: Bc. Dagmar Žitníková
14.09.2018, 07:24 / Aktualizace: 14.09.2018, 07:34
Prezidium ČAS podpořilo 10% navýšení platů a mezd pro veškerý personál  

V úterý 11. září se v odpoledních hodinách sešly předsedkyně OS Dagmar Žitniková a místopředsedkyně OS Ivana Břenková s členkami prezidia České asociace sester.

Po společném jednání vydalo prezidium ČAS následující prohlášení:

Prezidium ČAS se dne 11/9/2018 shodlo s představitelkami ČMKOS, že personální situace v českém zdravotnictví je kritická a pracovní podmínky zdravotníků jsou dlouhodobě neúnosné.

Proto je naprosto zásadní, aby zdravotníci dostali slíbenou částku 4,7 miliard jako nárokovou část platů a mezd ve formě příplatků za směnnost. Prezidium ČAS plně podporuje 10% navýšení platů a mezd pro veškerý personál.

Prezidium ČAS

Děkuji České asociaci sester za podporu.


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí