Autor:
13.11.2019, 14:15 / Aktualizace: 13.11.2019, 14:17
Připomeňme si výročí generální stávky  

Vážené odborářky, vážení odboráři, pojďte si s námi připomenout události před 30 lety, klíčovou roli zaměstnanců v roce 1989 a stávkových výborech, které se společně s odborovými organizacemi významně podílely na přípravě generální stávky.

KDE: Café Radost, Dům Radost, nám. W. Churchilla 2 (dříve Dům odborových svazů)

KDY: 11. - 29. listopadu 2019 po-pá 8.00 - 18.00 hodin

Oficiální zahájení výstavy, na které jste srdečně zváni, se uskuteční 11. 11. v 15.00 hodin. Vstup na výstavu je samozřejmě zdarma.

Dále vás chceme pozvat na dvě události, které se v rámci výstavy odehrají:

- Tou první je přednáška prof. Jiřího Pokorného "Máme toho dost!", která se uskuteční 27. 11. 2019 v 17:00 ve Velké zasedací místnosti, Dům Radost, nám. W. Churchilla 2.

Tématem přednášky je vznik a činnost stávkových výborů, které organizovaly generální stávku a zasloužily se o rozbití prorežimních odborových struktur a vznik nových demokratických odborů. Vstup opět zdarma.

- Tou druhou je akce v kavárně Radost, která si připravila speciální nabídku k výročí generální stávky, tzn. k 27. 11.

Nenechte si ujít ojedinělou výstavu, která se zaměřuje na obnovu demokratického režimu v tehdejším Československu z pohledu odborů.


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí