Autor: Mgr. Lubomír Francl
22.02.2018, 12:58
Výkonná rada změnila Statut Zajišťovacího fondu a zvýšila dva dary  

Výkonná rada na svém jednání 13. února schválila změny ve Statutu Zajišťovacího fondu.

● Dar při ošetřování člena rodiny byl zvýšen z 600 Kč na 700 Kč.

● Dar při narození dítěte byl zvýšen z 1500 Kč na 2000 Kč.

Kompletní aktuální zněnípři narození dítětepři narození dítěte Statutu Zajišťovacího fondu platného od 1. 2. 2018 najdete na svazových webových stránkách.

Připomínám, že v programu TREWIS ZO je v současné době možné elektronicky posílat hlášenky nejen odvodů členských příspěvků, ale i příspěvků do Zajišťovacího fondu. Rovněž je možné zadávat u nových členů nejen datum vstupu do OS, ale i datum vstupu do Zajišťovacího fondu.

Pokud tedy základní nebo místní organizace využívá možnosti programu TREWIS ZO v plném rozsahu, nemusí již posílat žádné hlášenky v „papírové“ podobě, ale je možné vše posílat rovnou z programu TREWIS ZO.


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. Bulletin vychází měsíčně, od roku 2017 pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí