Autor: Bc. Jana Hozáková, řídící sekce pro práci s členskou základnou
17.10.2018, 15:43 / Aktualizace: 27.05.2019, 06:30
Jak využít vše, co děláme, k náboru členů?  

Pokud jste uvažovali o tom, že se zúčastníte semináře na téma Jak využít vše, co děláme, k náboru do odborů, který se konal ve dnech 15. a 16. 10. 2018 v Praze, a nakonec jste to neudělali, pak vězte – udělali jste chybu.

Opravdu, věřte mi. Za poslední roky jsem se zúčastnila mnoha seminářů na téma náboru do odborů, dokonce i v Londýně a v Bruselu. Ten říjnový v Praze, pod vedením lektora Evropské federace odborových svazů veřejných služeb (EPSU) Adama Rogalewskiho, mi dal nejvíc. Adam je opravdu skvělý lektor, mluvil jasně a srozumitelně, podal nám potřebné informace a zaměřil se na naše konkrétní problémy při náboru.

Nejdůležitější pro nás bylo, že jsme si mohli všechno hned prakticky vyzkoušet. Dost často od účastníků na podobných akcích slýchávám, že nábor v našem zdravotnictví je téměř nemožný. Po tomto semináři jsem nic podobného nezaslechla.

Osobně musím říct, že setkání nejen s Adamem, ale i s těmi skvělými lidmi, kteří se semináře zúčastnili, mi dodalo další energii na práci v odborech, prostě mi dobilo baterky. I proto jsou podobná setkání důležitá.

Dalším takovým setkáním bude listopadový sjezd našeho odborového svazu. Už teď se těším, až se na něm s vámi se všemi podělím o informace ze semináře. A v neposlední řadě se těším na to, že naše spolupráce s lektorem Adamem bude pokračovat a společně se nám všem podaří pracovat na náboru do odborů opravdu efektivně.

Foto Lucie Kučírková, Ivana Břeňková a autorka


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Můj plat/mzda se v roce 2019

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí