Autor:
20.06.2018, 19:45 / Aktualizace: 20.06.2018, 19:49
Odboráři organizují petice za zachování péče v malých nemocnicích. Podpořte je podpisem!  

Odborová organizace Nemocnice Orlová žádá kolegy a kolegyně, pacienty a občany o podpis petice za zachování stávajícího rozsahu poskytované zdravotní péče a proti rušení interního oddělení v Nemocnici s poliklinikou Karviná-Ráj na pracovišti Orlová.

Petici viz níže jako soubor ke stažení.

***

Západočeští občané, včetně odborářů, organizují Petici za záchranu a obnovu provozu Nemocnice Sušice o. p. s. a dalších malých nemocnic. Jde o původně městskou nemocnici, kterou město pronajalo společnosti Nemos. Tuto společnost poté koupila Penta.

Petici, informace o současné situaci nemocnice i petiční archy najdete na webu: http://peticenemocnicesusice.cz/

***

Odborový svaz úsilí moravskoslezských i západočeských kolegů podporuje a připomíná, že dnes jde o tuto malou nemocnici, příště se v ohrožení může ocitnout jiná, třeba ta vaše.

Organizátoři petic chtějí, aby zůstaly zachované malé nemocnice a nezhoršovala se dostupnost péče o pacienty.

Podpořte kolegy a jejich ohroženou nemocnici i vy svým podpisem!Soubory ke stažení

 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Můj plat/mzda se v roce 2019

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí