Autor: Mgr. Marcela Holčáková, členka výkonné rady OS a sekce sociál
15.05.2018, 09:15 / Aktualizace: 15.05.2018, 09:17
Odboráři ze vsetínských sociálních služeb společně odpočívali v Rajeckých Teplicích  

Dubnový prodloužený víkend ve dnech 20. 4. – 22. 4. prožili odboráři ze základní organizace Sociální služby Vsetín, p.o., v lázních v antickém stylu v Rajeckých Teplicích na Slovensku.

Kdo měl zájem, mohl se mimo relaxace v bazénech lázní Aphrodite zúčastnit výletů do okolí: do obce Čičmany, kde je muzeum lidové architektury, do Rajecké Lesné nebo mohl vyrazit na prohlídku Budatínského zámku, nechyběla ani nabídka kulturní akce.

Poznání, odpočinek, dobrá nálada a teplé slunečné počasí provázelo účastníky zájezdu po celé tři dny. Ubytování a výborná slovenská kuchyně jen přispěly ke zdařilému průběhu a spokojenosti zúčastněných.

Společně strávený čas mimo pracoviště utužil kolektiv a dodal energii do dalších dnů náročné práce zaměstnanců sociálních služeb.

Foto autorka


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí