Autor: Lubomír Francl
22.04.2016, 08:30 / Aktualizace: 22.04.2016, 08:31
Nový program pro evidenci členů je již přístupný také pro ZO!  

V březnu byl spuštěn do provozu program pro evidenci členské základny TREWIS ZO, který slouží k evidenci členů v jednotlivých základních organizacích. V programu základní organizace může OS nahlásit elektronicky změny týkající se hlavních údajů o členovi: adresu trvalého bydliště, telefony, e-maily, kategorii (zařazení) a případný důvod a datum ukončení členství.

Tyto údaje se, vzhledem k tomu, že tento program je on-line propojen s centrální databází na OS, promítnou ihned do programu TREWIS na ústředí OS. Nahlášené změny jsou zpracovány zaměstnanci OS. Po zpracování nahlášených změn zaměstnanci odborového svazu (ať kladně či záporně) dojde k synchronizaci dat mezi interním systémem OS a informačním systém pro organizace! U požadovaných změn je poté uvedeno i stanovisko OS k dané žádosti (čeká na zpracování, schváleno, zamítnuto, důvod zamítnutí). Program rovněž umožňuje sledovat, komu a kdy byl poskytnut dar ze Zajišťovacího fondu.

Pro přístup do programu není potřeba speciální vybavení, postačuje počítač a přístup na internet. Pro vstup do programu je nutné pouze vyplnit čestné prohlášení, ve kterém se uvedou kontaktní údaje na osoby, které budou do programu mít přístup a budou spravovat databázi členů. Formulář je nutné pak zaslat na OSZSP k rukám místopředsedy OS Mgr. Lubomíra Francla., který zřídí osobám uvedeným na formuláři přístupová práva. Poté jsou na e-mailovou adresu zadanou v čestném prohlášení zaslány přihlašovací jméno a heslo a současně uživatelská příručka.

Pro přihlášení do programu je zřízena doména http://zo.zdravotnickeodbory.cz. Pro přihlášení do systému je nutné zadat přihlašovací jméno a heslo. Po správném zadání jména a hesla je na e-mailovou adresu uživatele (zadanou v kontaktním formuláři pro OS) zaslán 9místný autorizační kód.

Po jeho zapsání do příslušného pole můžete začít s programem pracovat.

Autorizační kód je zaslán vždy pro každé přihlášení. Poté můžete začít s programem pracovat.

Program je velice adaptabilní a v současnosti se pracuje na jeho dalších úpravách, tak aby byl pro práci v ZO ještě více pohodlný a přinesl více informací.

Věřím, že do programu vstoupí všechny naše základní organizace, což přispěje k přesné evidenci členské základy a usnadní práci jak vám v základních organizacích, tak všem pracovníkům OS.

Obrázek ukazuje úvodní stránku programu TREWIS ZO


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Můj plat/mzda se v roce 2019

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí