Autor:
15.03.2019, 07:39
Zaměstnanci sokolovské nemocnice a jejich hosté se bavili na plese  

V. reprezentační ples zdravotníků se uskutečnil 23. února v Sokolově. Zdejší nemocnice pořádá ples ve spolupráci s MDK Sokolov jako poděkování zaměstnancům za odvedenou práci. Jedním ze sponzorů plesu je odborová organizace.

Ples zahájili ředitel Jaroslav Kratochvíl a primář Josef Trnka, který přivítal hosty – předsedkyni odborového svazu Dagmar Žitníkovou, vedoucí právního a sociálního oddělení OS Ivanu Břeňkovou, regionálního manažera OS Václava Matouška a předsedkyni zdejší odborové organizace Evu Zvoníkovou. Plesu se zúčastnila také starostka Sokolova Renata Oulehlová.

K tanci hrál Top Band Jana Smolíka, ples moderoval Jan Čenský, zpívaly Daniela Šinkorová a Yvetta Blanarovičová. A že šlo o vydařenou akci, dokládají fotografie.

Foto Eva Zvoníková, Ivana Břeňková a Václav Matoušek


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí