Autor:
22.06.2020, 06:58 / Aktualizace: 22.06.2020, 10:21
23. červen – Den veřejných služeb  

Organizace spojených národů vyhlásila 23. červen jako Den veřejných služeb. Je to den pro oslavy, akce, ale i vyjádření nespokojenosti. K oslavě Dne veřejných služeb se přidává také Evropská federace odborových svazů veřejných služeb (EPSU) a náš Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR, který je členem EPSU.

Odborový svaz zdravotnictví a sociálních služeb ČR byl a je proti politice škrtů financí v oblasti veřejných služeb. Doba škrtů nepřinesla nic dobrého, naopak! Kvalitu poskytovaných veřejných služeb je nutné udržet a rozvíjet, je nutné zajistit bezpečná pracoviště pro zaměstnance a kvalitní péči obyvatelům.

OSZSP ČR nesouhlasí s privatizací veřejných služeb a s realizací PPP projektů.

OSZSP ČR bude nadále prosazovat navýšení finančních prostředků pro rozvoj veřejných služeb, bude prosazovat zajištění zdravého a bezpečného pracoviště, eliminaci stresu, odstranění násilí na pracovišti a ocenění práce zaměstnanců.

Za OSZSP ČR předsedkyně Dagmar Žitníková, místopředsedové Jana Hnyková a Lubomír Francl


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. Bulletin vychází měsíčně, od roku 2017 pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí