Autor:
25.06.2021, 22:38 / Aktualizace: 25.06.2021, 23:05
OS vyjadřuje lítost nad jihomoravskou tragédií a připomíná pomoc ze Zajišťovacího fondu  

Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR vyjadřuje velkou lítost nad tragédií, která potkala naše kolegyně a kolegy i další spoluobčany na jižní Moravě, a zároveň velice děkuje kolegyním a kolegům zdravotníkům, kteří ihned pomáhali při tomto neštěstí zachraňovat zdraví a životy.

Odborové organizace prosíme, aby nezapomněly, že svazový Zajišťovací fond počítá s pomocí i v případě živelní pohromy, a aby pomohly svým členům postiženým řáděním živlů s vyřízením formalit nezbytných k vyplacení tohoto daru.


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. Bulletin vychází měsíčně, od roku 2017 pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí