Autor:
30.10.2017, 13:09 / Aktualizace: 22.02.2018, 12:59
Pomoc ze Zajišťovacího fondu se týká i živelní pohromy!  

Vážené kolegyně a kolegové,
v souvislosti s vichřicemi, které nás postihují, vám připomínáme, že v oprávněných případech je možné, aby si členové odborového svazu, kteří utrpěli škodu, požádali ze Zajišťovacího fondu o dar při živelní pohromě.

Dar náleží členovi, kterému vznikla škoda na domě, bytu nebo jeho zařízení nad 50 000 Kč v důsledku živelní pohromy (povodeň, vichřice, oheň atd.) vzniklé bez zavinění poškozeného nebo jeho blízké osoby. Pro přiznání daru je nutné vyhlášení stavu nebezpečí v dané oblasti.

Dar se poskytne ve výši 10 % ze vzniklé škody, nejvýše však 20 000 Kč.

Žádost o dar při živelní pohromě se podává na předepsaném formuláři – viz formuláře výše.

Žádost může být podána nejpozději do 3 měsíců ode dne vydání tohoto potvrzení pojišťovny.


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. Bulletin vychází měsíčně, od roku 2017 pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí