Autor:
02.04.2019, 05:44 / Aktualizace: 18.04.2019, 08:36
Společné jednání členů krajských rad, výkonné a dozorčí rady OS  

Členové krajských rad, výkonné rady a dozorčí rady odborového svazu se sešli ve dnech 10. a 11. dubna v Kolíně. Cílem setkání je bylo vyměnit si zkušenosti, co se v jednotlivých krajích při práci osvědčilo, jak vypadá spolupráce s vedením krajů a dalšími partnery, jak krajské rady spolupracují s jednotlivými odborovými organizacemi. Společně také vyhodnotili, jak vypadá uzavírání kolektivních smluv a jak dopadlo zvýšení platů a mezd v letošním roce, a radili se o další práci a krocích odborového svazu.

Partnerem akce byla společnost T-Mobile.

Podrobnější informaci o akci připravujeme. Společné prohlášení, které bylo přijato, najdete zde na webu v následujícím článku.


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Můj plat/mzda se v roce 2019

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí