Autor: Jiří Škárek, místopředseda ZO OSZSP ČR ZZS JMK, Michaela Bothová, tisková mluvčí ZZS JMK
14.03.2019, 11:48 / Aktualizace: 14.03.2019, 11:50
Účet pro Davídka  

Základní odborová organizace Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje a Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje se ve spolupráci rozhodly pomoci kolegovi.

Dvouletý syn našeho kolegy řidiče záchranáře Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje je vážně nemocný. Po mnoha vyšetřeních lékaři potvrdili smutnou diagnózu, velký nádor na ledvině. Teď už je chlapeček po operaci a prochází náročnou léčbou, chemoterapií.

Davídkova léčba je hrazená pojišťovnou, rádi bychom však rodině malého pacienta poskytli v této nelehké době oporu a přilepšili jí. Proto vznikla veřejná sbírka a transparentní účet 5593934329/0800, kam je možné posílat peníze.

Děkujeme všem, kteří se na uskutečnění sbírky a zprovoznění účtu podíleli.

A děkujeme také všem, kteří přispěli, peníze na účtu rychle přibývají. Naše ZO přispěla částkou 25 000 Kč.

Doplníme ještě informaci, že účet bude do budoucna sloužit i dalším našim kolegům, kteří se octnou v nepříznivé životní situaci.


 

zpět

Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí