T-Mobile  

Nová podoba benefitu T-Mobile pro členy odborového svazu od 1. srpna 2021

Vedení OS podepsalo na konci července s T-Mobile novou smlouvu zajišťující benefit pro členy odborového svazu. Základní novinkou nové smlouvy je to, že na členy OS se budou vztahovat také doplňkové služby, které T-Mobile nabízí standardním zákazníkům.

Upozorňujeme, že ze změny smlouvy vyplývá pro současné uživatele povinnost nejpozději do 12 měsíců provést změnu původních tarifů na některý z nových. Pokud byste změnu tarifu v průběhu následujících 12 měsíců neprovedli, tak vám budou zrušeny všechny slevy a stanete se standardním zákazníkem.

Nové tarify a jejich ceny najdete v přiložených cenících – viz níže soubory ke stažení. 

Dále upozorňujeme na další zásadní změnu. Hlasový tarif musí být nově nastaven včetně datového. U nízkých hlasových tarifů můžete ovšem využít minimální odběry dat.

Informaci o změně smlouvy a návrh na úpravu tarifů a další postup obdržíte také od T-Mobile, který se zavázal informovat každého člena o nutnosti změny nastavení tarifů, a to formou SMS zprávy.

Při jednání s T-Mobile, ať ohledně dotazů či nových vstupů do našeho slevového programu, použijte číslo smlouvy 40116212860 a nové heslo 8472068.  

Informaci o nutnosti změny tarifů uživatelů T-Mobile programu, včetně nových ceníků za služby, odborový svaz zasílá také do všech svých odborových organizací.


Soubory ke stažení

 

 
 
Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. Bulletin vychází měsíčně, od roku 2017 pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí