Jsme tu pro vás

Maximální otevřenost činnosti Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR umožňuje, aby každý funkcionář odborové organizace, případně každý její člen našel pomoc či radu přímo u jednotlivých odborníků - pracovníků svazu. 

Agendu spojenou s fungováním základních organizací a vzdělávání mají na starosti členové ekonomického a organizačního oddělení odborového svazu.

Přímo v krajích působí regionální pracovníci a inspektoři BOZP.

V právním a sociálním oddělení najdete pomoc a rady právníků a ekonomů i informace o mezinárodních akcích a mezinárodní spolupráci odborového svazu.

Seznam jednotlivých zaměstnanců ústředí odborového svazu, včetně kontaktů, najdete v rubrice Naši lidé.

 
 

 
 

Aktuality

20.06.2014, 10:09 / Aktualizace: 20.06.2014, 10:14

Jak na nové členy

Také pro získání nových členů odborů je třeba vyvolat tu správnou emoci. Návod zpracovaný sekcí pro práci s členskou základnou přinášíme. 

více informací
 
Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. Bulletin vychází měsíčně, od roku 2017 pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí