Sportovní hry  

Připravujeme příští ročník sportovních her. Zúčastníte se?

Letos se nepovedlo uskutečnit oblíbený turnaj v kuželkách, ale nevzdáváme to a už řešíme, jak uspořádat turnaj v kuželkách a turnaj v nohejbalu v příštím roce.

Z existujících možností se nám zdá být nejlepší ta se zvýšením nevratného startovného za účastníka. Do organizací, které se minulých letech sportovních her zúčastnily, už byl tento návrh rozeslán k posouzení.

Podle výsledků ankety potom odborový svaz zahájí jednání o uskutečnění turnajů pro rok 2020.

Pokud uvažujete, že byste se některého z turnajů chtěli také zúčastnit, takže i vás zajímá, jaké by měly být jejich podmínky, obraťte se na organizačního garanta akce Mgr. Ladislava Kucharského (kucharsky.ladislav@cmkos.cz), ochotně vás s nimi seznámí.

 

 
 
Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Můj plat/mzda se v roce 2019

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí