Volejbal  

Od roku 2017 se turnaj ve volejbalu konat nebude.

 

 

Další články

07.12.2015, 15:26 / Aktualizace: 14.12.2015, 10:12

Turnaj ve volejbale uzavřel sportovní hry 2015

Ve sportovní hale ČKD Blansko se již tradičně, letos ve dnech 6. – 8. listopadu, uskutečnil závěrečný turnaj našich sportovních her, a to turnaj ve volejbale.

více informací
26.05.2014, 13:31

Podzimní turnaj ve volejbale

Na sklonku nádherného podzimu se ve sportovní hale ČKD Blansko uskutečnil závěrečný turnaj našich sportovních her v roce 2013, a to turnaj ve volejbale.

více informací
16.01.2013, 14:47

Svazový volejbal se vrátil do Ostravy

Poslední z turnajů svazových sportovních her, turnaj ve volejbalu, se konal 9. – 11. listopadu 2012 a po dlouhých šesti letech vrátil zpět na půdu našeho černého srdce republiky, do Ostravy. Po slibném počtu předběžně přihlášených se nám ale postupem času mnoho družstev odhlásilo, což samotné odhlášené může jenom mrzet! Zápasy neztratily nic na své bojovnosti a některé byly skutečně velmi zajímavé.

více informací
 
Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. Bulletin vychází měsíčně, od roku 2017 pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí