Ročník 2010

V roce 2010 vyšlo 12 čísel Bulletinu. Zde je umístěno prosincové číslo, které se podrobně věnuje VI. sjezdu odborového svazu. Všechna ostatní čísla z tohoto roku i všechna další čísla počínaje rokem 1999 včetně najdete na starém webu odborového svazu. Připojení na starý web odborového svazu najdete v pravém horním rohu tohoto webu.

 
02.04.2012, 17:18 / Aktualizace: 02.04.2012, 18:31

Bulletin 12 2010

Prosincové číslo se podrobně věnuje VI. sjezdu odborového svazu a stávce a veřejným shromážděním, která uspořádali 8. prosince 2010 zaměstnanci veřejných služeb a veřejné správy.

více informací
 
Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí