Celostátní konference 2012  

Celostátní konference Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR se konala v pondělí 12. listopadu a v úterý 13. listopadu 2012 v pražském hotelu DUO. Sešli se na ní 132 delegáti zvolení v září a říjnu na krajských konferencích, aby společně vyhodnotili uplynulé dva roky práce odborového svazu a dohodli se na činnostech a postupech v příštích dvou letech do sjezdu odborového svazu.

 

 

Další články

12.11.2012, 17:18 / Aktualizace: 11.01.2013, 12:04

Celostátní konference odborového svazu

Celostátní konference Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR se konala v pondělí 12. listopadu a v úterý 13. listopadu 2012 v pražském hotelu DUO.

více informací
 
Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. Bulletin vychází měsíčně, od roku 2017 pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí