Jsme tu pro Vás

Odměňování a vyjednávání o něm na všech úrovních věnuje Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR mimořádnou pozornost.

Svým členům i základním organizacím poskytujeme bezplatně odborné konzultace v oblasti mezd a platů, podporu při kolektivním vyjednávání a  pomáháme s určením správné platové třídy. Odborníci OSZSP ČR se také podílejí na přípravě katalogu prací a jiných právních předpisů z oblasti odměňování, sledují platné právní předpisy a připravují statistická šetření z resortu zdravotnictví i sociálních služeb.

Garantem problematiky odměňování je místopředsedkyně odborového svazu Ing. Ivana Břeňková. Odborné konzultace členům i základním organizacím poskytuje Ing. Jindřiška Chválová. Budete-li se na nás obracet, uveďte, prosím, své jméno, název organizace a organizační číslo, které najdete na razítku odborové organizace. 

 
 

Ing. Ivana Břeňková

ekonomka
garant problematiky odměňování
Tel.: 267 204 315
Mob.: 736 504 772 = pps
E-mail.:
brenkova.ivana@cmkos.cz
Ivana

Kamil Kubáň

poradce pro ekonomiku
Tel.: 267 204 315
Mob.: 730 544 728
E-mail.:
kuban.kamil@cmkos.cz
Kamil
 

Ing. Tereza Havelková

poradkyně pro ekonomiku
rodičovská dovolená
Tereza
 
 
 
Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. Bulletin vychází měsíčně, od roku 2017 pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí