Mgr. Lubomír Francl

vedoucí radiologický asistent
místopředseda odborového svazu
Tel.: 267 204 320
Mob.: 736 504 737 = pps
E-mail.: francl.lubomir@cmkos.cz
Lubomír
 

Mgr. Lubomír Francl se narodil 27. 11. 1959 v Praze. Základní školu a gymnázium navštěvoval v Praze na Žižkově. Po gymnáziu odmaturoval v roce 1981 na střední zdravotnické škole v Praze. V rámci prohlubování kvalifikace absolvoval specializační studium v oboru radiologický laborant na úseku práce radioterapie na IDVZP v Brně. V roce 2002 ukončil magisterské vzdělání – studijní program specializace ve zdravotnictví, studijní obor radiologický asistent na ZSF JU České Budějovice. Do prvního zaměstnání nastoupil do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a po absolvování základní vojenské služby nastoupil v roce 1983 na onkologické oddělení Nemocnice České Budějovice, kde pracoval až do konce roku 2014, od 1. 7. 1989 jako vedoucí radiologický asistent. Rovněž na částečný pracovní úvazek vyučoval jako odborný asistent na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Členem OS je od jeho vzniku. V ZO OSZSP Nemocnice České Budějovice byl od roku 1990 členem výboru a od roku 2002 působil jako předseda ZO. V roce 2002 byl zvolen do výkonné rady OSZSP ČR, kde působil do listopadu 2014. Na VII. sjezdu OSZSP ČR dne 21. 11. 2014 byl zvolen do funkce místopředsedy.

Je ženatý, má dvě dcery.

 
Přidat RSS kanál

ZAJIŠŤOVACÍ FOND

Zajišťovací fond Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR = pomoc členům odborového svazu v těžkých životních situacích.


Bulletin

Bulletin OS zdravotnictví a sociální péče ČR je určený funkcionářům i členům odborových organizací. V roce 2017 vychází Bulletin měsíčně a pouze v elektronické verzi.OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
OS a hotel BONA SERVA nabízejí skvělé ceny ubytování se snídaní v Praze + BONUS pro vás
http://www.bona-serva.cz
Benefitní portál ČMKOS Odbory Plus Výhodnější služby a nákupy odborářům, včetně nových členů, nabízí portál Českomoravské konfederace odborových svazů Odbory Plus www.odboryplus.cz


Kalendář akcí


Osobních ochranných prostředků v práci

Archiv anket > Celkem hlasovalo: 12 lidí