Jihomoravská krajská konference 26. 10. 2021

Krajské konference jsme zakončili dne 26. 10. 2021 v Jihomoravském kraji, v budově brněnského paláce Morava. I zde se sešlo hodně delegátů a mezi nimi i mnoho nových tváří, což je velice potěšitelné pro další období.

Po tradičních bodech programu – zpráva o činnosti a plnění programu OS a povinnostech ZO – zazněla zpráva o činnosti krajské rady Jihomoravského kraje, se kterou seznámil její předseda Tomáš Havlásek – viz níže jako soubor ke stažení. I zde se diskutovalo o vývoji členské základny v posledních letech. Počet členů našeho OS se sice stabilizoval, ale je třeba si uvědomit, že je třeba s členskou základnou dále pracovat a hledat cesty pro získávání nových členů, protože stejně jako populace v ČR i naše členská základna stárne.

V souvislosti s tím se i na této krajské konferenci diskutovalo o financování odborového svazu, protože se již nyní na jednání vedení a výkonné rady začal připravovat další sjezd OS, který se bude konat příští rok a který bude schvalovat základní dokumenty odborového svazu, jako je program a finanční řád. V diskusi vystoupili kromě zástupců vedení OS i člen výkonné rady Tomáš Havlásek, členka dozorčí rady OS Jana Procházková a další delegáti.

Foto Lubomír Francl a Ladislav Kucharský

Soubory ke stažení

Podobné články

Aktuality 7. 11. 2023 / 21:29

Brífink po krajské konferenci odborářů z Jihomoravského kraje

Po krajské konferenci odborových organizací z Jihomoravského kraje se v úterý 7. listopadu v Brně sešli její účastníci s novináři.

Aktuality 7. 11. 2023 / 20:19

Jihomoravská krajská konference – 7. 11. 2023

Krajská konference OS odborových organizací z Jihomoravského kraje se konala v úterý 7. listopadu v Brně.

Aktuality 12. 6. 2023 / 14:17

Zemřela kolegyně a kamarádka Ivana Frolichová

Se zármutkem a bolestí oznamujeme, že už nikdy mezi nás nepřijde naše kamarádka, kolegyně, předsedkyně odborové organizace v břeclavské nemocnici a členka krajské rady Jihomoravského kraje paní Ivana Frolichová.

Načíst další
 
Napište nám