Krajská rada Karlovarského kraje jednala s radním Pánikem

Ve čtvrtek 23. června 2016 se uskutečnilo pravidelné setkání krajské rady Karlovarského kraje s radním Karlovarského kraje pro oblast zdravotnictví Jakubem Pánikem. Předmětem jednání byla zejména nemocniční zařízení sídlící v Karlovarském kraji. V Karlovarské krajské nemocnici a.s. je situace s lékaři stabilizovaná. Lékařů chybí minimum. Což ovšem nelze říci o nelékařském zdravotnickém personálu, tedy zejména zdravotních sestrách, kde je situace opačná.

Dále byla projednána situace v lázeňství, která obecně není zcela pořádku. Hovořilo se o situaci v Léčebných lázních Jáchymov, kde by si zaměstnanci vzhledem k výsledkům hospodaření společnosti a celorepublikovým průměrným mzdám jistě zasloužili lepší finanční ohodnocení.

Dále byla projednána situace v Krajské hygienické stanici Karlovarského kraje a Dětském domově v Karlových Varech. Systém krátkodobé pěstounské péče by zasloužil revizi a lepší dohled nad výběrem některých krátkodobých pěstounů, což je zejména v zájmu dětí, které se v tomto druhu pěstounské péče nacházejí.

Foto autor

Podobné články

Aktuality 8. 12. 2022 / 12:32

Karlovarská krajská rada jednala s hejtmanem Kulhánkem

V pondělí 5. prosince se uskutečnilo setkání členů krajské rady Karlovarského kraje s hejtmanem Ing. Petrem Kulhánkem a vedoucí odboru zdravotnictví Krajského úřadu Karlovarského kraje Ing. Alenou Šalátovou.

Aktuality 20. 9. 2022 / 16:01

Karlovarská krajská konference OS – 20. 9. 2022

Karlovarská krajská konference jednala v úterý 20. září.

Aktuality 15. 8. 2022 / 18:05

Karlovarská KR – plnění programu OS

Zpráva karlovarské krajské rady OS o plnění programu OS od VIII. sjezdu odborového svazu do 30. června 2022.

Načíst další
 
Napište nám