OS plně podporuje stávku kolegů ze školství

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR plně podporuje Vaši středeční stávku Českomoravského odborového svazu pracovníků školství. Na základě vlastních zkušeností velmi dobře rozumíme tomu, že se cítíte poškozeni a podvedeni opakovaným nedodržením daných slibů. 8 % zvýšení tarifů opravdu není 10 % zvýšení tarifů, natož pak původně slíbených 15 % zvýšení tarifů.

Dobře víme, že stejně jako ve zdravotnictví a sociální péči i ve školství jsou tím nejcennějším lidé, protože jen na nich záleží kvalita výchovy a vzdělávání. Školy bez pedagogů jsou k ničemu. Jedině spokojený a společensky patřičně oceňovaný pedagog může se zápalem a láskou dlouhodobě dobře vykonávat svoji práci. A právě taková dobrá práce pedagogů je zásadní pro celý budoucí vývoj naší společnosti.

Přejeme Vám úspěch a co nejširší podporu veřejnosti, protože bojem za pracovní podmínky pedagogů bojujete i za budoucnost školství, což je věc, na níž musí záležet každému občanovi.

Držíme Vám palce.

Za Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR předsedkyně Dagmar Žitníková.

Podobné články

Aktuality 29. 5. 2023 / 8:11

PŘIDEJ SE K NÁM!

Každý někam patří. Patřit mezi odboráře je chytré, výhodné a fajn. Přidej se k nám i ty!

Aktuality 25. 5. 2023 / 7:59

OS veřejných služeb a správy nesouhlasí s omezením FKSP a chtějí jednat o platech

Hodnocením aktuální platové situace a návrhů vlády, jejichž prostřednictvím chce konsolidovat veřejné finance, se 24. května zabývali předsedové odborových svazů zastupujích zaměstnance ve veřejných službách a správě.

Aktuality 24. 5. 2023 / 13:15

OS a zaměstnavatelé společně proti zdanění benefitů a omezení FKSP

Unie zaměstnavatelských svazů ČR a Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR zásadně nesouhlasí se záměrem vlády zrušit daňové zvýhodnění zaměstnaneckých benefitů a snížit příspěvek do FKSP.

Načíst další
 
Napište nám