Poděkování Janu Zatloukalovi, předsedovi odborů olomoucké ZZS

Na konci července letošního roku nám poslal náš kolega z výkonné rady Jan Zatloukal pozvání na výroční konferenci MO OSZSP ČR ZZS Olomouckého kraje, která se měla uskutečnit v Hotelu Park Ostružná. V té době jsme měli již naplánované krajské konference a další pozvání na vzdělávací akci našich členů na jižní Moravě. Nakonec jsme došli k závěru, že síly rozdělíme a na výroční konferenci pojede předsedkyně Dagmar Žitníková a místopředsedkyně Jana Hnyková a na vzdělávací akci místopředseda Lubomír Francl.

Po skončení krajské konference ve Zlínském kraji jsme ve čtvrtek 21. října vyrazily do Ostružné v Jeseníkách, kam jsme v podvečerních hodinách dorazily.

Na programu bylo projednání výročních zpráv za rok 2019 a 2020 a dalších dokumentů souvisejících s činností odborové organizace. Byla zvolena volební komise, která připraví volby nového výboru v roce 2022. V diskuzi se záchranáři zajímali o vývoj platů a předčasné odchody do důchodu, které byly schváleny Poslaneckou sněmovnou i Senátem, ale musí být bohužel ještě dopracovány, protože jsou chybně legislativně napsány. Od 19 hodin začal společenský večer s ohnivou show, dobrou muzikou a výborným jídlem. Účastníci výroční schůze měli k dispozici bazén a wellness.

Obě jsme v průběhu výroční konference vystoupily, všechny pozdravily a poděkovaly za práci v odborech a zodpověděly všechny dotazy. Práce pro členy základních odborových organizací má velký přínos pro utužování kolektivu a následnou spolupráci na pracovišti. Jsou mezi námi výjimeční lidé, kteří pracují v odborech, vedou odborové organizace a nasazují svůj čas pro jiné lidi. Mezi takové patří i Jan Zatloukal, předseda místní odborové organizace Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje. Patří mu veliké poděkování nejen za zorganizování výroční schůze, kam jsme byly s Dášou pozvány, ale i za odborovou činnost na krajské úrovni.

Honzo, DĚKUJEME.

Podobné články

Aktuality 13. 11. 2023 / 11:13

Kolektivní vyjednávání v Krajské zdravotní začalo 30. října

V Krajské zdravotní, a. s., začalo 30. října kolektivní vyjednání. Zúčastnili se zástupci všech odborových organizací OSZSP ČR nemocnic Krajské zdravotní.

Aktuality 19. 10. 2023 / 14:23

Odboráři z FN Plzeň společně vyrazili do Safari Parku

Rok se s rokem sešel a naše odborová organizace opět uspořádala akci pro své členy a jejich ratolesti. Tentokráte do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem.

Aktuality 15. 9. 2023 / 9:27

V Krajské zdravotní o opatřeních týkajících se více zaměstnanců

Ve všech kolektivních smlouvách mají odbory a zaměstnavatelé sjednán postup pro případ opatření zaměstnavatele, která se týkají většího počtu zaměstnanců.

Načíst další
 
Napište nám