Porada předsedů odborových organizací se zástupci OS Plzeň 6. 5. 2011 – zpráva o činnosti

Již v únoru roku 2011 se sešla krajská rada Plzeňského kraje na jednání se zástupci KÚ Plzeňského kraje. Po této schůzce se uskutečnilo jednání krajské rady se zástupci nemocnic ZO OSZSP ČR.

Toto jednání se konalo v prostorách MÚSS Plzeň – Domově pro seniory. Schůzky se zúčastnil i místopředseda odborového svazu Mgr. Ladislav Kucharský a regionální pracovník Václav Matoušek.V začátku našeho jednání se nám představili zástupci Le Cheque Déjeuner, členové krajské rady informovali přítomné o jednání se zástupci kraje a jedním z bodů našeho jednání byla samozřejmě informace od zástupců nemocnic ze ZO. Měli jsme velkou radost z účasti a zájmu o dění v našem kraji a tímto všem, kteří se schůzky zúčastnili, ještě jednou děkujeme. Zúčastnili se kolegové z Rokycan, Sušice, Domažlic, Klatov, Stodu, nemocnice následné péče Svatá Anna a zástupce z hygienické služby.

Dne 4. 5. 2011 jsem se jako předsedkyně krajské rady spolu s regionálním pracovníkem Václavem Matouškem sešla s novým radním Plzeňského kraje pro sociální věci Mgr. Miroslavem Brabcem. Pan Brabec pracuje ještě jako starosta Městského obvodu Plzeň 1 a tato schůzka probíhala právě zde v jeho kanceláři. Naše schůzka byla seznamovací a informativní, ale přesto trvala dvě hodiny. Vysvětlili jsme si navzájem naši spolupráci, domluvili si účast na jednání s řediteli sociálních zařízení Plzeňského kraje a pan radní, jak říká, naši spolupráci vítá. Na závěr našeho jednání navrhl pan radní, že kdykoliv jsou jeho dveře nám otevřené a že rád bude přijímat naše návrhy a připomínky a že věří v dobrou spolupráci. Samozřejmě nás toto jednání potěšilo a věřte, že nechceme, aby zůstalo jen u slov.

Další schůzka členů krajské rady se zástupci KÚ Plzeňského kraje je naplánována na 26. 5. 2011. I tato schůzka je naplánována tak, že bude navazovat na další jednání krajské rady se zástupci ZO OSZSP ČR ze sociálních zařízení Plzeňského kraje.Tuto schůzku máme naplánovanou na 15. 6. 2011, a to opět v zařízení MÚSS Plzeň.

Na závěr mi dovolte velice poděkovat místopředsedkyni Ivance Břeňkové, která se účastní všech našich jednání na KÚ Plzeňského kraje a je nám velikou oporou.

Podobné články

Aktuality 20. 2. 2023 / 13:08

Plzeňská krajská rada jednala s vedením kraje o zvyšování mezd

V pátek 10. února se uskutečnilo jednání krajské rady Plzeňského kraje na Krajském úřadě Plzeňského kraje.

Aktuality 20. 2. 2023 / 13:04

Nemocnice Sušice v ohrožení

Ve středu 18. ledna se uskutečnilo veřejné zasedání zastupitelstva města Sušice, předmětem jednání byl pouze jeden bod, a to další budoucnost Sušické nemocnice s. r. o.

Aktuality 22. 9. 2022 / 11:26

Plzeňská krajská konference OS – 21. 9. 2022

Plzeňská krajská konference jednala ve středu 21. září.

Načíst další
 
Napište nám