Předvánoční bilance ZO Čtyřlístek Ostrava

V ZO Čtyřlístek Ostrava se 12. prosince konal tradiční předvánoční turnaj v odbíjené. Tělocvičnu zdobil vánoční stromek, pod ním stály poháry pro všechna družstva a nechyběla ani tombola.

Po celý rok se mohli nejen odboráři, ale všichni zaměstnanci těšit z připravených zájezdů, kdy z FKSP byla hrazena doprava všem. Autobus do Osvětimi, solných dolů i Krakova byl naplněn do posledního místa. Zájem byl také o návštěvu Vranova, Znojma a plavbu lodí, stejně tak o dvoudenní zájezd na Oravu, spojenou s plavbou na pltích u Strečna, návštěvou Oravského zámku, turistikou a koupáním v termálech na Oravici. Koncem prázdnin se jelo vlakem do Jeseníků. Uspořádali jsme také turnaj ve stolním tenisu, zašli na bowling s pizzou, přispěli odborářům na vstupenku na muzikál Robin Hood v Ostravě a pozvali jsme do kavárny bývalé zaměstnance, členy odborů.

Někdo řekne „odbory přece nejsou cestovní kancelář!“. Věřte, že to víme, nicméně se snažíme vyjít lidem vstříc. A ve směnném provozu je to velmi náročné. Bez obětavosti výboru, dozorčí rady a některých úsekových důvěrníků by to nešlo. Patří jim všem veřejný dík.

Vedení odborového svazu děkujeme za všechny zaměstnance sociálních služeb za jejich neskutečnou sílu za nás bojovat a hlavně za to, že se podařilo zvýšit naše platy.

Všem nám přeji hezké vánoční svátky, mnoho zdraví a spokojenosti v roce příštím.

Foto autorka

Podobné články

Aktuality 13. 11. 2023 / 11:13

Kolektivní vyjednávání v Krajské zdravotní začalo 30. října

V Krajské zdravotní, a. s., začalo 30. října kolektivní vyjednání. Zúčastnili se zástupci všech odborových organizací OSZSP ČR nemocnic Krajské zdravotní.

Aktuality 19. 10. 2023 / 14:23

Odboráři z FN Plzeň společně vyrazili do Safari Parku

Rok se s rokem sešel a naše odborová organizace opět uspořádala akci pro své členy a jejich ratolesti. Tentokráte do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem.

Aktuality 15. 9. 2023 / 9:27

V Krajské zdravotní o opatřeních týkajících se více zaměstnanců

Ve všech kolektivních smlouvách mají odbory a zaměstnavatelé sjednán postup pro případ opatření zaměstnavatele, která se týkají většího počtu zaměstnanců.

Načíst další
 
Napište nám