První jednání nově zvolené výkonné rady

Nově zvolená výkonná rada se poprvé krátce sešla hned po skončení sjezdu odborového svazu v sobotu 22. listopadu. Nově zvolený místopředseda odborového svazu Mgr. Lubomír Francl se zde vzdal své funkce zástupce Jihočeského kraje ve výkonné radě.

Členové výkonné rady proto jako zástupce Jihočeského kraje ve výkonné radě potvrdili dosavadní náhradnici Ing. Jitku Pillerovou.

Zároveň rozhodli o tom, že ve dnech 8. a 9. prosince se v Praze na společném jednání sejdou bývalé a současné výkonné a dozorčí rady.

Podobné články

Aktuality 12. 9. 2023 / 8:51

Výkonná rada v září

Zářijové jednání výkonné rady OS bylo dvoudenní, a to v pondělí 4. a v úterý 5. září. Členové výkonné rady se na něm podrobně zabývali připravovaným vládním úsporným balíčkem.

Aktuality 10. 8. 2023 / 8:43

Výkonná rada v srpnu

Důvodem svolání on-line jednání výkonné rady odborového svazu, které se konalo v úterý 8. srpna, byl připravovaný vládní úsporný balíček a jeho dopad na zaměstnance.

Aktuality 17. 7. 2023 / 17:24

Výkonná rada v červenci

Zhodnocením aktuální situace ve zdravotnictví a sociální péči, červnovými protesty odborů a možnými dalšími kroky se v úterý 11. července zabývalo on-line jednání výkonné rady odborového svazu.

Načíst další
 
Napište nám