První jednání nově zvolené výkonné rady

Nově zvolená výkonná rada se poprvé krátce sešla hned po skončení sjezdu odborového svazu v sobotu 22. listopadu. Nově zvolený místopředseda odborového svazu Mgr. Lubomír Francl se zde vzdal své funkce zástupce Jihočeského kraje ve výkonné radě.

Členové výkonné rady proto jako zástupce Jihočeského kraje ve výkonné radě potvrdili dosavadní náhradnici Ing. Jitku Pillerovou.

Zároveň rozhodli o tom, že ve dnech 8. a 9. prosince se v Praze na společném jednání sejdou bývalé a současné výkonné a dozorčí rady.

Podobné články

Aktuality 17. 4. 2024 / 21:29

Výkonná rada OSZSP ČR podpořila demonstraci 7. dubna v Bruselu

7. duben je Světovým dnem zdraví a Evropská federace odborových svazů veřejných služeb (EPSU) a koalice občanských organizací uspořádaly v Bruselu demonstraci, výkonná rada OS ji podpořila.

Aktuality 17. 4. 2024 / 18:37

Výkonná rada v dubnu

Společného jednání výkonné a dozorčí rady OS se v pondělí 8. dubna odpoledne zúčastnil ministr zdravotnictví Vlastimil Válek. V úterý 9. dubna pokračovalo jednání výkonné rady standardním programem.

Aktuality 8. 4. 2024 / 22:58

Ministr Válek se zúčastnil společného jednání VR a DR OS

Hostem společného jednání výkonné rady a dozorčí rady OS v pondělí 8. dubna odpoledne byl ministr zdravotnictví Vlastimil Válek.

Načíst další
 
Napište nám