Zájezd do Benátek se odborářům z teplických lázní vydařil

Naše odborová organizace pořádá pro své členy zájezdy za kulturními zážitky. Navštěvujeme například různé muzikály, jezdíme na pěkná místa u nás i v zahraničí. Naposledy jsme se ve dnech 18. – 21. května letošního roku vydali do Benátek.

Zájezdu předcházela pečlivá příprava – byly vybírány nejvhodnější varianty jak z hlediska programu, tak i z hlediska ceny. Do Benátek se vydala 43členná skupina zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků, pozváni byli také důchodci, kteří dříve v naší společnosti pracovali.

Na zájezd jsme se vydali autokarem ve čtvrtek vpodvečer, návrat se konal v neděli dopoledne. Během pobytu v Benátkách jsme navštívili řadu míst, o kterých řada z nás věděla jen z televize nebo z prospektů. Úžasné náměstí sv. Marka s Dóžecím palácem a s nepostradatelnými holuby, Most vzdechů, proslulá benátská tržnice, kostely, galerie, gondoly, projížďka po Canal Grande – to je jen stručný výčet navštívených míst.

Navštívili jsme také známé ostrovy Burano (ostrov krajek) a Murano (ostrov sklářů), odkud si mnozí z nás odvezli pěkný suvenýr jako upomínku. Na Muranu jsme měli možnost jít na exkurzi do pravé vyhlášené muranské sklárny.

Ochutnali jsme také typickou italskou kuchyni. A nikomu z nás, myslím, nevadil lehounký italský deštík.

Zájezd se podle účastníků vydařil, a to také díky perfektnímu výkonu naší průvodkyně, ale i řidičů, kteří nás bezpečně a rychle přepravovali. Kromě krásných zážitků nám zůstalo i několik fotografií, o které se s vámi rádi podělíme.

Již nyní uvažujeme, kam se podíváme příště.

Foto autorka

Podobné články

Aktuality 13. 11. 2023 / 11:13

Kolektivní vyjednávání v Krajské zdravotní začalo 30. října

V Krajské zdravotní, a. s., začalo 30. října kolektivní vyjednání. Zúčastnili se zástupci všech odborových organizací OSZSP ČR nemocnic Krajské zdravotní.

Aktuality 19. 10. 2023 / 14:23

Odboráři z FN Plzeň společně vyrazili do Safari Parku

Rok se s rokem sešel a naše odborová organizace opět uspořádala akci pro své členy a jejich ratolesti. Tentokráte do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem.

Aktuality 15. 9. 2023 / 9:27

V Krajské zdravotní o opatřeních týkajících se více zaměstnanců

Ve všech kolektivních smlouvách mají odbory a zaměstnavatelé sjednán postup pro případ opatření zaměstnavatele, která se týkají většího počtu zaměstnanců.

Načíst další
 
Napište nám