Zlínská krajská konference 21. 10. 2021

Krajská konference Zlínského kraje se konala ve čtvrtek 21. 10. 2021 v salonku hotelu Moskva ve Zlíně. Delegáti konference si stejně jako v jiných krajích vyslechli informace o činnosti OS a plnění programu OS za uplynulé období, byly připomenuty povinnosti ZO vůči rejstříkovým soudům a povinnost odvodů do Zajišťovacího fondu.

Samozřejmě zazněla i zpráva krajské rady, kterou přednesla její předsedkyně Marcela Holčáková – viz níže jako soubor ke stažení. Bohatá diskuse byla věnována práci s členskou základnou, členka výboru sekce pro práci s členskou základnou Ludmila Šromotová zde informovala o své účasti na mezinárodním workshopu na nábor a organizování členů. Diskutovalo se také o příjmech OS, které s vývojem členské základny jsou úzce spojeny, a o programu OS, k tématu vystoupila i členka dozorčí rady OS Martina Hvozdenská.

Zlínská krajská konference byla první, na které se nevolili delegáti celostátní konference OS, protože vzhledem ke zhoršující se epidemii COVID-19 výkonná rada OS svým hlasováním rozhodla o zrušení konání celostátní konference.

Foto Lubomír Francl a Ladislav Kucharský

Soubory ke stažení

Podobné články

Aktuality 30. 10. 2023 / 8:56

Brífink po krajské konferenci odborářů ze Zlínského kraje

Po krajské konferenci odborových organizací ze Zlínského kraje ve čtvrtek 26. října se členové krajské rady a předsedkyně odborového svazu Dagmar Žitníková sešli s novináři

Aktuality 27. 10. 2023 / 17:52

Zlínská krajská konference – 26. 10. 2023

Krajská konference OS odborových organizací ze Zlínského kraje se konala ve čtvrtek 26. října.

Aktuality 14. 9. 2023 / 15:21

Zlínská KR jednala s radní Ančincovou o sociálních službách

Ve středu 23. srpna se uskutečnilo plánované jednání zlínské krajské rady s radní pro sociální oblast Bc. Hanou Ančincovou (Piráti) za účasti vedoucího odboru sociálních věcí Mgr. Tomáše Bernatíka.

Načíst další
 
Napište nám