Další ročník charitativního běhu, který se již tradičně uskutečnil v Blansku, tentokrát ve dnech 7. a 8. června, je za námi. Náš kolega Zdeněk Mikula se zotavuje po cévní mozkové příhodě a jeho snem je postupně pracovat na návratu do běžného života. Snažíme se mu pomáhat, kromě jiného také díky You Dream We Run.

Děkujeme všem, kteří pro Zdeňka běželi. Letos zaměstnancům jihomoravské záchranky významně pomohli i kolegové z ostatních zdravotnických záchranných služeb ČR a také tým z Bratislavy. Jsme jim za to vděční.

Zdeněk byl upoután na lůžko, to už je naštěstí minulost. Zdravotní stav našeho kolegy se díky rehabilitacím neustále zlepšuje, jeden z velkých pokroků spočívá v tom, že dokáže jíst po lžičkách tekutiny i zahuštěnou stravu. A jde mu to skvěle, jak se nám podařilo zjistit. Obrovsky se z toho radujeme.

Hřeje nás pocit, že jsme na rehabilitace mohli Zdeňkovi přispět, je to velký bojovník, tvrdě na sobě pracuje a je nám jasné, že terapie ho stojí velkou spoustu sil a sebezapření.

Takže Zdeňku, jsme v tom s Tebou, myslíme na Tebe a fandíme Ti. Jsi krásnou ukázkou toho, jak se věci mohou zlepšit, když se člověk nevzdává…

Držme tedy Zdeňkovi pěsti v cestě za dalšími pokroky a chcete-li mu také pomoci, můžete poslat peníze na transparentní účet 5593934329/0800. A nezapomeňte do poznámky připsat „pro Zdeňka“. Děkujeme!

Foto ZZS Jihomoravského kraje

Podobné články

Aktuality 7. 11. 2022 / 22:11

Rychlá a vynikající práce jihomoravských odborářů zabránila transformaci nemocnic

Jsou odbory akceschopné, nebo jsme ti, kteří ustrnuli v čase? V mnoha případech dostáváme různé nálepky.

Aktuality 20. 10. 2022 / 9:48

Vsetínští odboráři si krátce odpočinuli v Turčianských Teplicích

Odborová organizace Sociální služby Vsetín již dva roky plánovala wellness pobyt pro své členy a jejich rodinné příslušníky.

Aktuality 25. 9. 2022 / 20:11

Setkání bývalých zaměstnanců FN Plzeň

V pátek 23. září 2022 jsme uspořádali každoroční setkání s bývalými zaměstnanci Fakultní nemocnice Plzeň.

Načíst další
 
Napište nám