Další ročník charitativního běhu, který se již tradičně uskutečnil v Blansku, tentokrát ve dnech 7. a 8. června, je za námi. Náš kolega Zdeněk Mikula se zotavuje po cévní mozkové příhodě a jeho snem je postupně pracovat na návratu do běžného života. Snažíme se mu pomáhat, kromě jiného také díky You Dream We Run.

Děkujeme všem, kteří pro Zdeňka běželi. Letos zaměstnancům jihomoravské záchranky významně pomohli i kolegové z ostatních zdravotnických záchranných služeb ČR a také tým z Bratislavy. Jsme jim za to vděční.

Zdeněk byl upoután na lůžko, to už je naštěstí minulost. Zdravotní stav našeho kolegy se díky rehabilitacím neustále zlepšuje, jeden z velkých pokroků spočívá v tom, že dokáže jíst po lžičkách tekutiny i zahuštěnou stravu. A jde mu to skvěle, jak se nám podařilo zjistit. Obrovsky se z toho radujeme.

Hřeje nás pocit, že jsme na rehabilitace mohli Zdeňkovi přispět, je to velký bojovník, tvrdě na sobě pracuje a je nám jasné, že terapie ho stojí velkou spoustu sil a sebezapření.

Takže Zdeňku, jsme v tom s Tebou, myslíme na Tebe a fandíme Ti. Jsi krásnou ukázkou toho, jak se věci mohou zlepšit, když se člověk nevzdává…

Držme tedy Zdeňkovi pěsti v cestě za dalšími pokroky a chcete-li mu také pomoci, můžete poslat peníze na transparentní účet 5593934329/0800. A nezapomeňte do poznámky připsat „pro Zdeňka“. Děkujeme!

Foto ZZS Jihomoravského kraje

Podobné články

Aktuality 2. 6. 2022 / 19:59

Na pražské ZZS se nám osvědčila vytrvalost a orientace v legislativě

Na ZZS hlavního města Prahy pracuji 23 let. Nejdříve jako řidič tzv. převozové služby, po doplnění zdravotnického vzdělání na distančním studiu jako zdravotnický záchranář.

Aktuality 31. 5. 2022 / 11:00

Zaměstnanci českobudějovické nemocnice si užili plavbu i zoo

V květnu jsme uspořádali pro zaměstnance českobudějovické nemocnice výlet do pražské zoo. Celkem se akce zúčastnilo 455 účastníků.

Aktuality 17. 5. 2022 / 15:24

Odboráři Sociální péče Děčín se po dvou letech sešli na členské schůzi

Výroční členská schůze Místní odborové organizace OSZSP ČR Sociální péče Děčín se konala 6. května v podvečerních hodinách v Rumburku v prostorách kulturního střediska Dymník.

Načíst další
 
Napište nám