Červenec 2017

27. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková se zúčastnila jednání s premiérem Bohuslavem Sobotkou a ministryní práce a sociálních věcí Michaelou Marksovou na téma odměňování zaměstnanců ve veřejných službách.

 

26. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková se spolu s místopředsedou OS Lubomírem Franclem sešli se zástupci polské organizace C.O.O.Z., aby projednali možnosti spolupráce v oblasti technik náboru členů.

 

25. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková se spolu s předsedou LOK-SČL Martinem Engelem sešli s ministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem, aby ho informovali o nedostatku personálu v nemocnicích.

 

20. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková se na MPSV sešla s ředitelem Odboru sociálních služeb, sociální práce a sociálního bydlení Mgr. Davidem Pospíšilem kvůli upřesnění postupů pracovní skupiny pro personální standardy.

* V odpoledních hodinách se předsedkyně OS Dagmar Žitníková sešla s náměstkyní ministra zdravotnictví Lenkou Teska Arnoštovou k projednání současných legislativních návrhů Ministerstva zdravotnictví.

 

18. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková a místopředseda Lubomír Francl jednali na zasedání odborových svazů veřejných služeb a veřejné správy o dalším společném postupu těchto OS v dalším vyjednávání o platech na rok 2018.

 

17. července

* K projednání prvního návrhu státního rozpočtu a k dalším důležitým bodům se sešla na svém jednání Rada hospodářské a sociální dohody ČR (tripartita). Jednání se v delegaci odborů účastnila předsedkyně OS Dagmar Žitníková.

 

13. července

* Jednání tripartitního pracovního týmu pro zdravotnictví se zúčastnilo vedení OS.

 

12. července

* Jednání dozorčí rady OS se zúčastnilo také vedení OS.

 

10. července – 11. července

* Jednala výkonná rada OS.

Podobné články

Aktuality 10. 9. 2022 / 21:41

Srpen 2022

23. srpna: Představitelé OS veřejných služeb a veřejné správy jednali s představiteli vlády o navýšení platů, doprovodilo je několik desítek odborářů.

Aktuality 17. 8. 2022 / 20:31

Červenec 2022

13. července: Vládní poslanci se svým hlasováním postavili proti možnosti, aby záchranáři mohli odejít dřív do penze bez jejího krácení.

Aktuality 14. 6. 2022 / 15:38

Červen 2022

2. června: Konala se společná tisková konference OS a LOK-SČL na téma platby za státní pojištěnce, zúčastnilo se celé vedení OS.

Načíst další
 
Napište nám