Českobudějovičtí odboráři na své kolegy důchodce nezapomínají

V pátek 26. října upořádala základní odborová organizace Nemocnice České Budějovice tradiční setkání se svými členy – bývalými zaměstnanci, nyní důchodci. Setkání se zúčastnil také místopředseda OS Lubomír Francl.

V úvodu předseda ZO Jan Šusta informoval o činnosti odborové organizace, která v letošním roce pro své členy pořádala mnoho akcí, ať už jde o návštěvu kulturních akcí, taneční zábavu, tradičně zajišťuje provoz letního dětského tábora. Připomněl také o benefity, které zajišťuje odborový svaz.

Místopředseda Lubomír Francl informoval přítomné o jednání s premiérem a ministry zdravotnictví a práce a sociálních věcí kvůli navyšování platů a mezd v roce 2019, o přípravě VIII. sjezdu a dalších činnostech odborového svazu.

Součástí tohoto setkání je každoročně i blahopřání členům důchodcům, kteří v daném roce oslavili kulaté životní výročí.

Přítomní účastníci měli také možnost zakoupit si vstupenky na kulturní akce, které pro ně základní organizace zajistila.

Atmosféra byla velice příjemná a milá. Je dobře, že se taková setkání uskutečňují a všichni přítomní se těší na další, které bude opět za rok.

Foto autor

Podobné články

Aktuality 2. 2. 2023 / 8:41

Rok 2022 na pražské ZZS: vytrvalost a přesvědčení o dobré věci

Odborová organizace ZO OSZSP ČR Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy má nyní 235 členů, tedy více než polovinu zaměstnanců ve výjezdových skupinách a operačním středisku.

Aktuality 11. 1. 2023 / 9:55

Restart odborové organizace v Krajské nemocnici Liberec, a. s.

Na konci roku 2019 byl zvolen nový výbor ZO v Krajské nemocnici Liberec, a. s. Převzali jsme velmi nízkou členskou základnu a zjistili jsme, že většina zaměstnanců nemá informace o odborovém svazu.

Aktuality 21. 12. 2022 / 18:03

Příjemné bilancování na schůzi odborářů v Domově Ždírec

Neřešíme jen problémy, ale někdy se sejdeme s našimi odboráři i na příjemné společné akci. Taková byla také členská schůze 8. prosince 2022 v Domově ve Ždírci.

Načíst další
 
Napište nám