Českobudějovičtí odboráři na své kolegy důchodce nezapomínají

V pátek 26. října upořádala základní odborová organizace Nemocnice České Budějovice tradiční setkání se svými členy – bývalými zaměstnanci, nyní důchodci. Setkání se zúčastnil také místopředseda OS Lubomír Francl.

V úvodu předseda ZO Jan Šusta informoval o činnosti odborové organizace, která v letošním roce pro své členy pořádala mnoho akcí, ať už jde o návštěvu kulturních akcí, taneční zábavu, tradičně zajišťuje provoz letního dětského tábora. Připomněl také o benefity, které zajišťuje odborový svaz.

Místopředseda Lubomír Francl informoval přítomné o jednání s premiérem a ministry zdravotnictví a práce a sociálních věcí kvůli navyšování platů a mezd v roce 2019, o přípravě VIII. sjezdu a dalších činnostech odborového svazu.

Součástí tohoto setkání je každoročně i blahopřání členům důchodcům, kteří v daném roce oslavili kulaté životní výročí.

Přítomní účastníci měli také možnost zakoupit si vstupenky na kulturní akce, které pro ně základní organizace zajistila.

Atmosféra byla velice příjemná a milá. Je dobře, že se taková setkání uskutečňují a všichni přítomní se těší na další, které bude opět za rok.

Foto autor

Podobné články

Aktuality 2. 6. 2022 / 19:59

Na pražské ZZS se nám osvědčila vytrvalost a orientace v legislativě

Na ZZS hlavního města Prahy pracuji 23 let. Nejdříve jako řidič tzv. převozové služby, po doplnění zdravotnického vzdělání na distančním studiu jako zdravotnický záchranář.

Aktuality 31. 5. 2022 / 11:00

Zaměstnanci českobudějovické nemocnice si užili plavbu i zoo

V květnu jsme uspořádali pro zaměstnance českobudějovické nemocnice výlet do pražské zoo. Celkem se akce zúčastnilo 455 účastníků.

Aktuality 17. 5. 2022 / 15:24

Odboráři Sociální péče Děčín se po dvou letech sešli na členské schůzi

Výroční členská schůze Místní odborové organizace OSZSP ČR Sociální péče Děčín se konala 6. května v podvečerních hodinách v Rumburku v prostorách kulturního střediska Dymník.

Načíst další
 
Napište nám