Co přinese nový rok zaměstnancům Lázní Teplice v Čechách?

Na konci každého roku se bilancuje, co dobrého nebo špatného nám právě uplynulé období přineslo. Co se podařilo a na čem je ještě nutné zapracovat. Vzhledem k tomu, že leden je už nezadržitelně za námi, je na místě otázka: „Co přinesou další měsíce roku 2016 zaměstnancům akciové společnosti Lázně Teplice v Čechách?“

Bezesporu nejdůležitější zprávou je, že se nám po několika kolech jednání podařilo uzavřít kolektivní smlouvu na období 2016-2017. Kolektivní smlouva je důležitý dokument, upravující vzájemné vztahy mezi zaměstnavatelem a zaměstnanci. Podle nás je uzavřená kolektivní smlouva nastavena dobře a lze říci, že zachovává dosavadní výhody zaměstnanců.

Každého zaměstnance naší akciové společnosti zajímá, kolik dostane peněz v pomyslném výplatním sáčku. V tomto ohledu je proto důležitou zprávou, že dojde k navýšení mzdy. Vedení společnosti rozhodlo o navýšení od března o 1000 Kč. Tím se budeme řadit mezi společnosti s vyšší mzdou, než je v lázních obvyklá.

Nový rok 2016 přinese pracovníkům teplických lázní také řadu benefitů. Těch se podařilo dosáhnout spoluprací s vedením společnosti v čele se statutárním ředitelem Radkem Popovičem, MBA, a s personální ředitelkou Ing. Jiřinou Försterovou, MBA. Počet benefitů byl rozšířen například o vstupy do fitness, do bazénu, do solné jeskyně, a to zdarma pro všechny zaměstnance.

Nezahálí ani výbor odborové organizace. Jako každý rok připravujeme několikadenní zájezd, opět pro všechny. Nejen tedy pro členy odborové organizace, ale také pro ostatní zaměstnance. O cíli tohoto zájezdu rozhodne anketa, kterou jsme mezi zaměstnanci uspořádali. Pokud se ptáte, zda zvítězí zahraničí nebo tuzemsko, tak to zatím vypadá, že zvítězí zahraniční varianta. Zatím ale ještě není anketa uzavřena.

Samozřejmě, že také v roce 2016 budeme i nadále řešit všechny problémy, se kterými se na naši odborovou organizaci obrátí nejen členové, ale i zaměstnanci. Stejně jako doposud se budeme snažit dospět k nalezení řešení konstruktivní cestou. A i zde budeme rádi za pomoc, kterou nám v případě závažných problémů poskytne ústředí OSZSP ČR.

Podobné články

Aktuality 16. 3. 2023 / 8:15

Záchranáři v Praze ošetřili nejvíce pacientů za 165 let

Množství a tempo práce se rok od roku zvyšuje, rok co rok odborová organizace požaduje od zaměstnavatele „tvrdá data“, rok co rok jsou čísla vyšší.

Aktuality 17. 2. 2023 / 20:39

Odboráři sokolovské nemocnice se sešli na konferenci

Ve čtvrtek 2. února se odboráři z Nemocnice Sokolov sešli na odborové konferenci.

Aktuality 16. 2. 2023 / 21:50

Českobudějovický pohodový konec roku: IKEA, muzikál a kapři

Nápad na závěrečnou akci roku 2022 vznikl tradičně tam, kde vzniká spoustu dobrých nápadů, akorát si je občas nepamatujeme :-)

Načíst další
 
Napište nám