Dobřanští odboráři se sešli na konferenci a na tradiční oslavě MDŽ

V pátek 8. března se uskutečnila konference v ZO Psychiatrická nemocnice v Dobřanech. Konferenci řídil předseda odborové organizace Milan Synek a u mikrofonu se při přednášení jednotlivých zpráv střídal mimo jiné s členkami výboru Soňou Vytiskovou a Evu Podhadskou.

Za OSZSP ČR se účastnili místopředseda Mgr. Lubomír Francl a regionální manažer Bc. Václav Matoušek, kteří referovali o činnosti odborového svazu.

Účastníci konference byli informováni o hospodaření odborové organizace, sociálním programu ZO, kulturních akcích, výhodách členství v odborovém svazu atd. Byl schválen nový finanční řád ZO.

Odborové organizaci se podařilo vyjednat výhodnou kolektivní smlouvu, která zaručuje další navýšení platů. Členská základna vzrůstá, což je odrazem aktivní činnosti zdejší odborové organizace.

Po konferenci následoval společenský večer u příležitosti Mezinárodního dne žen, pořádaný odborovou organizací, který byl jako obvykle velice pestrý a s již pravidelným bohatým kulturním programem. Vystoupil herec Marek Vašut se svým programem Káťa a krokodýl a dále hrála skupina Elán revival.

Foto autor a Miloslav Toušek

Podobné články

Aktuality 7. 11. 2022 / 22:11

Rychlá a vynikající práce jihomoravských odborářů zabránila transformaci nemocnic

Jsou odbory akceschopné, nebo jsme ti, kteří ustrnuli v čase? V mnoha případech dostáváme různé nálepky.

Aktuality 20. 10. 2022 / 9:48

Vsetínští odboráři si krátce odpočinuli v Turčianských Teplicích

Odborová organizace Sociální služby Vsetín již dva roky plánovala wellness pobyt pro své členy a jejich rodinné příslušníky.

Aktuality 25. 9. 2022 / 20:11

Setkání bývalých zaměstnanců FN Plzeň

V pátek 23. září 2022 jsme uspořádali každoroční setkání s bývalými zaměstnanci Fakultní nemocnice Plzeň.

Načíst další
 
Napište nám