Dobřanští odboráři se sešli na konferenci a na tradiční oslavě MDŽ

V pátek 8. března se uskutečnila konference v ZO Psychiatrická nemocnice v Dobřanech. Konferenci řídil předseda odborové organizace Milan Synek a u mikrofonu se při přednášení jednotlivých zpráv střídal mimo jiné s členkami výboru Soňou Vytiskovou a Evu Podhadskou.

Za OSZSP ČR se účastnili místopředseda Mgr. Lubomír Francl a regionální manažer Bc. Václav Matoušek, kteří referovali o činnosti odborového svazu.

Účastníci konference byli informováni o hospodaření odborové organizace, sociálním programu ZO, kulturních akcích, výhodách členství v odborovém svazu atd. Byl schválen nový finanční řád ZO.

Odborové organizaci se podařilo vyjednat výhodnou kolektivní smlouvu, která zaručuje další navýšení platů. Členská základna vzrůstá, což je odrazem aktivní činnosti zdejší odborové organizace.

Po konferenci následoval společenský večer u příležitosti Mezinárodního dne žen, pořádaný odborovou organizací, který byl jako obvykle velice pestrý a s již pravidelným bohatým kulturním programem. Vystoupil herec Marek Vašut se svým programem Káťa a krokodýl a dále hrála skupina Elán revival.

Foto autor a Miloslav Toušek

Podobné články

Aktuality 2. 6. 2022 / 19:59

Na pražské ZZS se nám osvědčila vytrvalost a orientace v legislativě

Na ZZS hlavního města Prahy pracuji 23 let. Nejdříve jako řidič tzv. převozové služby, po doplnění zdravotnického vzdělání na distančním studiu jako zdravotnický záchranář.

Aktuality 31. 5. 2022 / 11:00

Zaměstnanci českobudějovické nemocnice si užili plavbu i zoo

V květnu jsme uspořádali pro zaměstnance českobudějovické nemocnice výlet do pražské zoo. Celkem se akce zúčastnilo 455 účastníků.

Aktuality 17. 5. 2022 / 15:24

Odboráři Sociální péče Děčín se po dvou letech sešli na členské schůzi

Výroční členská schůze Místní odborové organizace OSZSP ČR Sociální péče Děčín se konala 6. května v podvečerních hodinách v Rumburku v prostorách kulturního střediska Dymník.

Načíst další
 
Napište nám