Jednání o zvýšení tarifů v sociálních službách vláda přerušila, pokračovat má v únoru

Návrh nařízení vlády, kterým by se měly zvýšit platové tarify zaměstnancům v sociálních službách, je předložen pro jednání vlády. Vláda ho měla na programu dne 19. prosince 2012, ale jednání bylo přesunuto na 20. prosince.

Bohužel vláda tento bod sice začala projednávat, ale přerušila ho. Nařízení vlády by se mělo znovu dostat na jednání vlády v únoru.

Odborový svaz tedy zatím pro své členy nemá k dispozici informaci, kdy a s jakým závěrem bude nařízení vlády projednáno.

Návrhu tohoto nařízení vlády věnuje odborový svaz trvalou a vysokou pozornost. Jakmile budeme mít další informace, pošleme zprávu obratem.

Stále doufáme a věříme, že vláda nebude zaměstnance jen litovat, ale také nařízení vlády o zvýšeni platových tarifů zaměstnancům v sociálních službách schválí, a že kraje pomohou nařízení vlády realizovat.

Podobné články

Aktuality 29. 6. 2022 / 20:57

Sekce PHS jednala o odměňování, financování a nové systemizaci

Poslední jednání sekce pracovníků hygienické služby se před dobou dovolených konalo 29. června 2022 v budově odborového svazu.

Aktuality / 10:31

Vláda slíbila 10 % pro nejhůře placené zaměstnance, jednání budou pokračovat

V úterý 28. června se na Úřadu vlády konalo další kolo jednání o valorizaci platů zaměstnanců veřejných služeb a veřejné správy. Jednání se zúčastnili zástupci všech vládních stran.

Aktuality 28. 6. 2022 / 11:04

Hledáme nového kolegu či kolegyni

Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR hledá regionálního manažera/manažerku pro Plzeňský, Jihočeský a Karlovarský kraj

Načíst další
 
Napište nám