Jednání o zvýšení tarifů v sociálních službách vláda přerušila, pokračovat má v únoru

Návrh nařízení vlády, kterým by se měly zvýšit platové tarify zaměstnancům v sociálních službách, je předložen pro jednání vlády. Vláda ho měla na programu dne 19. prosince 2012, ale jednání bylo přesunuto na 20. prosince.

Bohužel vláda tento bod sice začala projednávat, ale přerušila ho. Nařízení vlády by se mělo znovu dostat na jednání vlády v únoru.

Odborový svaz tedy zatím pro své členy nemá k dispozici informaci, kdy a s jakým závěrem bude nařízení vlády projednáno.

Návrhu tohoto nařízení vlády věnuje odborový svaz trvalou a vysokou pozornost. Jakmile budeme mít další informace, pošleme zprávu obratem.

Stále doufáme a věříme, že vláda nebude zaměstnance jen litovat, ale také nařízení vlády o zvýšeni platových tarifů zaměstnancům v sociálních službách schválí, a že kraje pomohou nařízení vlády realizovat.

Podobné články

Aktuality 14. 11. 2022 / 21:07

Bylo mně ctí a těším se na další čtyři roky spolupráce

V životě každého člověka jsou významné chvíle a milníky, které často rozhodují o jeho dalších krocích. Významné milníky má i náš svaz a mezi ty nejdůležitější patří sjezd.

Aktuality / 20:53

Výkonná rada v listopadu

Těsně před zahájením sjezdu OS se ve středu 9. listopadu na posledním společném jednání v dosavadním složení sešly výkonná a dozorčí rada odborového svazu.

Aktuality 12. 11. 2022 / 23:46

Projekt Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb

V hotelu Duo v Praze se 2. listopadu 2022 uskutečnila závěrečná konference projektu Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb, ...

Načíst další
 
Napište nám