Máme jednu novou a druhou oživenou odborovou organizaci

V poslední době mohu s radostí konstatovat, že ve Středočeském kraji se podařilo založit jak jednu zcela novou odborovou organizaci, tak druhou oživit a zvýšit počet jejích členů. Základní organizace Domova seniorů Benátky nad Jizerou se zakládala začátkem března a již nyní s potěšením mohu napsat, že organizace má uzavřenou kolektivní smlouvu a nastavila si komunikaci s vedením zařízení.

Druhá organizace je Nemocnice Kolín, u které se již v loňském roce zcela obnovil výbor a nové vedení organizace se pustilo s vervou do náboru nových členů a do osvěty o práci odborové organizace v nemocnici.

I při své práci a osobních povinnostech se s vervou sobě vlastní zhostili vedení organizace, náboru členů a do kompletního fungování organizace. Samozřejmě, že ne vždy a ne ve všech organizacích probíhají kolektivní vyjednávání či spolupráce s vedením bez problémů, ale i tyto dvě organizace dokazují, že když je vůle, jde vše.

Podobné články

Aktuality 14. 3. 2022 / 9:52

Středočeská porada s vedením OS – 2. 3. 2022

Ve středu 2. března se v režimu on-line konala porada vedení odborového svazu s předsedy a členy výborů odborových organizací ze Středočeského kraje.

Aktuality 13. 10. 2021 / 22:30

Středočeská krajská konference 23. 9. 2021

Krajská konference Středočeského kraje se konala ve čtvrtek 23. září 2021 v budově OS.

Aktuality 9. 4. 2021 / 21:36

On-line porada odborářů ze Středočeského kraje 11. 3. 2021

On-line porada vedení odborového svazu s předsedy odborových organizací nebo jejich zástupci ze Středočeského kraje se konala ve čtvrtek 11. března.

Načíst další
 
Napište nám