Manuela Zboranová je členkou teplické odborové organizace už téměř 45 let

Pracuje v naší společnosti již několik desetiletí. Opakovaně se umísťuje na předních místech v  Lázeňské hvězdě. To jej naše anketa, ve které klienti každý měsíc vybírají zaměstnance s nejlepším přístupem k nim. Je milá, vlídná a svoje zkušenosti ráda předává nově nastoupivším kolegům a kolegyním.

Jistě se ptáte, o kom je řeč? Ráda vám odpovím: řeč je o Manuele Zboranové, dlouholeté člence odborové organizace a zaměstnankyni společnosti Lázně Teplice v Čechách a.s. Nahlédnutím do dokumentů lze zjistit, že v teplických lázních pracuje od 1. srpna 1972 a členkou odborové organizace je od 1. ledna 1973. Příští rok tedy oslaví 45. výročí členství v odborech.

Celou tu dobu pracuje na pracovní pozici fyzioterapeut v objektu Kamenných lázní. I v současné době se k ní hlásí generace klientů, kteří opakovaně přijíždějí do našich lázní za účelem zlepšení zdravotního stavu, a tím i zvýšení kvality svého života bez závislosti na tišících lécích. Šikovné ruce, individuální přístup a dlouholeté zkušenosti Manuely Zboranové jsou pro ně tím nejlepším lékem, jaký se dá pořídit jenom u nás.

Ráda bych tímto popřála naší dlouholeté člence, ať jí i nadále vydrží milý úsměv, ochota a bezprostřednost, se kterými přistupuje ke každodenní práci s našimi klienty. A také velkou dávku zdraví a elánu pro práci v naší základní odborové organizaci.

Foto autorka

Podobné články

Aktuality 16. 3. 2023 / 8:15

Záchranáři v Praze ošetřili nejvíce pacientů za 165 let

Množství a tempo práce se rok od roku zvyšuje, rok co rok odborová organizace požaduje od zaměstnavatele „tvrdá data“, rok co rok jsou čísla vyšší.

Aktuality 17. 2. 2023 / 20:39

Odboráři sokolovské nemocnice se sešli na konferenci

Ve čtvrtek 2. února se odboráři z Nemocnice Sokolov sešli na odborové konferenci.

Aktuality 16. 2. 2023 / 21:50

Českobudějovický pohodový konec roku: IKEA, muzikál a kapři

Nápad na závěrečnou akci roku 2022 vznikl tradičně tam, kde vzniká spoustu dobrých nápadů, akorát si je občas nepamatujeme :-)

Načíst další
 
Napište nám