Na podnět Jany Hnykové poslanci žádají vládu o řešení problémů v sociálních službách

O zvýšení platů a mezd zaměstnanců v sociálních službách neúnavně spolu s Odborovým svazem zdravotnictví a sociální péče ČR bojuje i jeho členka a poslankyně Jana Hnyková (Úsvit).

Na program jednání Poslanecké sněmovny se jí ve středu 26. dubna podařilo zařadit bod Krizová situace v sociálních službách v důsledku nedostatku personálu a špatného platového ohodnocení.

Poslanecká sněmovna k nedostatku pracovníků a jejich špatnému platovému ohodnocení přijala usnesení, ve kterém žádá o nápravu vládu. Text usnesení viz níže jako soubor ke stažení.

Děkujeme Janě za pomoc!

Soubory ke stažení

Podobné články

Aktuality 14. 11. 2022 / 21:07

Bylo mně ctí a těším se na další čtyři roky spolupráce

V životě každého člověka jsou významné chvíle a milníky, které často rozhodují o jeho dalších krocích. Významné milníky má i náš svaz a mezi ty nejdůležitější patří sjezd.

Aktuality / 20:53

Výkonná rada v listopadu

Těsně před zahájením sjezdu OS se ve středu 9. listopadu na posledním společném jednání v dosavadním složení sešly výkonná a dozorčí rada odborového svazu.

Aktuality 12. 11. 2022 / 23:46

Projekt Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb

V hotelu Duo v Praze se 2. listopadu 2022 uskutečnila závěrečná konference projektu Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb, ...

Načíst další
 
Napište nám