Nezapomeňte na krajské konference!

V září a říjnu se budou konat krajské konference, na nichž budou voleni delegáti na celostátní konferenci, případně i noví členové krajské rady. Na programu budou i vnitrosvazové záležitosti, aktuality z resortů i z v kraje. Termíny najdete níže jako přílohu ke stažení.

Delegáty krajské konference jsou vždy 2 zástupci z odborové organizace. U organizace s více než 300 členy lze zvolit a delegovat za každý započatý počet 300 členů dalšího delegáta.

Členové VR a jejich náhradníci a členové KR jsou delegáty krajské konference ze stanov OS nad limit počtu volených delegátů krajských konferencí.

Připomínáme, že je nezbytné, aby delegáti krajské konference měli z odborové organizace potvrzení o svém delegování.

Potvrzení odevzdají při prezenci.

Formulář potvrzení byl do odborových organizací rozeslán.

 

Podobné články

Aktuality 14. 11. 2022 / 21:07

Bylo mně ctí a těším se na další čtyři roky spolupráce

V životě každého člověka jsou významné chvíle a milníky, které často rozhodují o jeho dalších krocích. Významné milníky má i náš svaz a mezi ty nejdůležitější patří sjezd.

Aktuality / 20:53

Výkonná rada v listopadu

Těsně před zahájením sjezdu OS se ve středu 9. listopadu na posledním společném jednání v dosavadním složení sešly výkonná a dozorčí rada odborového svazu.

Aktuality 12. 11. 2022 / 23:46

Projekt Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb

V hotelu Duo v Praze se 2. listopadu 2022 uskutečnila závěrečná konference projektu Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb, ...

Načíst další
 
Napište nám