Odboráři Fakultní nemocnice Ostrava uspořádali Dětský den

Dne 5. června 2019 uspořádala Základní organizace OSZSP ČR Fakultní nemocnice Ostrava pro své členy a jejich příbuzné Dětský den, který se již tradičně konal v areálu porubské Myslivny. Příjemné prostředí v přírodě, uvolněná nálada a smích dětí doprovázely celé odpoledne.

Pro děti byly připraveny zkoušky dovednosti jako například střelba z luku či chůze na chůdách. Naše malé ratolesti si mohly užít malování na obličej i skákací hrad, který byl po celou dobu konání Dětského dne v obležení. Vrcholem vydařené akce bylo opékání buřtů.

Děkujeme organizátorům za super odpoledne a budeme se těšit s dětmi opět za rok.

Foto Zuzana Sargová

Podobné články

Aktuality 2. 2. 2023 / 8:41

Rok 2022 na pražské ZZS: vytrvalost a přesvědčení o dobré věci

Odborová organizace ZO OSZSP ČR Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy má nyní 235 členů, tedy více než polovinu zaměstnanců ve výjezdových skupinách a operačním středisku.

Aktuality 11. 1. 2023 / 9:55

Restart odborové organizace v Krajské nemocnici Liberec, a. s.

Na konci roku 2019 byl zvolen nový výbor ZO v Krajské nemocnici Liberec, a. s. Převzali jsme velmi nízkou členskou základnu a zjistili jsme, že většina zaměstnanců nemá informace o odborovém svazu.

Aktuality 21. 12. 2022 / 18:03

Příjemné bilancování na schůzi odborářů v Domově Ždírec

Neřešíme jen problémy, ale někdy se sejdeme s našimi odboráři i na příjemné společné akci. Taková byla také členská schůze 8. prosince 2022 v Domově ve Ždírci.

Načíst další
 
Napište nám