Odboráři Fakultní nemocnice Ostrava uspořádali Dětský den

Dne 5. června 2019 uspořádala Základní organizace OSZSP ČR Fakultní nemocnice Ostrava pro své členy a jejich příbuzné Dětský den, který se již tradičně konal v areálu porubské Myslivny. Příjemné prostředí v přírodě, uvolněná nálada a smích dětí doprovázely celé odpoledne.

Pro děti byly připraveny zkoušky dovednosti jako například střelba z luku či chůze na chůdách. Naše malé ratolesti si mohly užít malování na obličej i skákací hrad, který byl po celou dobu konání Dětského dne v obležení. Vrcholem vydařené akce bylo opékání buřtů.

Děkujeme organizátorům za super odpoledne a budeme se těšit s dětmi opět za rok.

Foto Zuzana Sargová

Podobné články

Aktuality 2. 6. 2022 / 19:59

Na pražské ZZS se nám osvědčila vytrvalost a orientace v legislativě

Na ZZS hlavního města Prahy pracuji 23 let. Nejdříve jako řidič tzv. převozové služby, po doplnění zdravotnického vzdělání na distančním studiu jako zdravotnický záchranář.

Aktuality 31. 5. 2022 / 11:00

Zaměstnanci českobudějovické nemocnice si užili plavbu i zoo

V květnu jsme uspořádali pro zaměstnance českobudějovické nemocnice výlet do pražské zoo. Celkem se akce zúčastnilo 455 účastníků.

Aktuality 17. 5. 2022 / 15:24

Odboráři Sociální péče Děčín se po dvou letech sešli na členské schůzi

Výroční členská schůze Místní odborové organizace OSZSP ČR Sociální péče Děčín se konala 6. května v podvečerních hodinách v Rumburku v prostorách kulturního střediska Dymník.

Načíst další
 
Napište nám