Odboráři organizují petice za zachování péče v malých nemocnicích. Podpořte je podpisem!

Odborová organizace Nemocnice Orlová žádá kolegy a kolegyně, pacienty a občany o podpis petice za zachování stávajícího rozsahu poskytované zdravotní péče a proti rušení interního oddělení v Nemocnici s poliklinikou Karviná-Ráj na pracovišti Orlová.

Petici viz níže jako soubor ke stažení.

***

Západočeští občané, včetně odborářů, organizují Petici za záchranu a obnovu provozu Nemocnice Sušice o. p. s. a dalších malých nemocnic. Jde o původně městskou nemocnici, kterou město pronajalo společnosti Nemos. Tuto společnost poté koupila Penta.

Petici, informace o současné situaci nemocnice i petiční archy najdete na webu: http://peticenemocnicesusice.cz/

***

Odborový svaz úsilí moravskoslezských i západočeských kolegů podporuje a připomíná, že dnes jde o tuto malou nemocnici, příště se v ohrožení může ocitnout jiná, třeba ta vaše.

Organizátoři petic chtějí, aby zůstaly zachované malé nemocnice a nezhoršovala se dostupnost péče o pacienty.

Podpořte kolegy a jejich ohroženou nemocnici i vy svým podpisem!

Podobné články

Aktuality 14. 11. 2022 / 21:07

Bylo mně ctí a těším se na další čtyři roky spolupráce

V životě každého člověka jsou významné chvíle a milníky, které často rozhodují o jeho dalších krocích. Významné milníky má i náš svaz a mezi ty nejdůležitější patří sjezd.

Aktuality / 20:53

Výkonná rada v listopadu

Těsně před zahájením sjezdu OS se ve středu 9. listopadu na posledním společném jednání v dosavadním složení sešly výkonná a dozorčí rada odborového svazu.

Aktuality 12. 11. 2022 / 23:46

Projekt Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb

V hotelu Duo v Praze se 2. listopadu 2022 uskutečnila závěrečná konference projektu Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb, ...

Načíst další
 
Napište nám