Odboráři ze vsetínských sociálních služeb společně odpočívali v Rajeckých Teplicích

Dubnový prodloužený víkend ve dnech 20. 4. – 22. 4. prožili odboráři ze základní organizace Sociální služby Vsetín, p.o., v lázních v antickém stylu v Rajeckých Teplicích na Slovensku.

Kdo měl zájem, mohl se mimo relaxace v bazénech lázní Aphrodite zúčastnit výletů do okolí: do obce Čičmany, kde je muzeum lidové architektury, do Rajecké Lesné nebo mohl vyrazit na prohlídku Budatínského zámku, nechyběla ani nabídka kulturní akce.

Poznání, odpočinek, dobrá nálada a teplé slunečné počasí provázelo účastníky zájezdu po celé tři dny. Ubytování a výborná slovenská kuchyně jen přispěly ke zdařilému průběhu a spokojenosti zúčastněných.

Společně strávený čas mimo pracoviště utužil kolektiv a dodal energii do dalších dnů náročné práce zaměstnanců sociálních služeb.

Foto autorka

Podobné články

Aktuality 16. 3. 2023 / 8:15

Záchranáři v Praze ošetřili nejvíce pacientů za 165 let

Množství a tempo práce se rok od roku zvyšuje, rok co rok odborová organizace požaduje od zaměstnavatele „tvrdá data“, rok co rok jsou čísla vyšší.

Aktuality 17. 2. 2023 / 20:39

Odboráři sokolovské nemocnice se sešli na konferenci

Ve čtvrtek 2. února se odboráři z Nemocnice Sokolov sešli na odborové konferenci.

Aktuality 16. 2. 2023 / 21:50

Českobudějovický pohodový konec roku: IKEA, muzikál a kapři

Nápad na závěrečnou akci roku 2022 vznikl tradičně tam, kde vzniká spoustu dobrých nápadů, akorát si je občas nepamatujeme :-)

Načíst další
 
Napište nám