Plzeňští odboráři s dětmi na výletě v Praze

V sobotu 3. září 2022 jsme pro členy naší odborové organizace uskutečnili výlet do Prahy s plavbou parníkem a návštěvou zoo, který byl zaměřený i na dětské rodinné příslušníky. Přihlášeno bylo 108 účastníků, tudíž byly vypraveny dva autobusy.

Odjezd byl v 6.30 z areálu nemocnice Bory. Cesta do Prahy proběhla bez problémů. Po příjezdu do Prahy jsme se z Resslovy ulice přesunuli na přístaviště na Rašínovo nábřeží, kde jsme nastoupili na parník a vypluli směrem do Tróji. Vystoupili jsme na Císařském ostrově a pěšky se přesunuli do zoo.

Zde se všichni vydali na prohlídku zoo po vlastní ose. Během návštěvy zoo jsme se snažili zvládnout prohlídku co nejvíce zvířátek. Asi nikomu se nepodařilo projít celou zoologickou. Největší lákadla v podobě ledních medvědů, slonů, lachtanů či žiraf však stihla zhlédnout snad většina účastníků. V určený čas jsme se všichni sešli na smluveném místě a přesunuli na parkoviště, kde na nás čekaly přistavené autobusy.

Také cesta zpět do Plzně byla bez problémů. Odtud jsme se sice unavení, ale, dle reakcí účastníků, spokojení vydali ke svým domovům. Počasí se nám opravdu vydařilo, což jistě podpořilo spokojenost všech aktérů.

Jitka Janouškovcová, ZO OSZSP ČR FN Plzeň

Podobné články

Aktuality 16. 3. 2023 / 8:15

Záchranáři v Praze ošetřili nejvíce pacientů za 165 let

Množství a tempo práce se rok od roku zvyšuje, rok co rok odborová organizace požaduje od zaměstnavatele „tvrdá data“, rok co rok jsou čísla vyšší.

Aktuality 17. 2. 2023 / 20:39

Odboráři sokolovské nemocnice se sešli na konferenci

Ve čtvrtek 2. února se odboráři z Nemocnice Sokolov sešli na odborové konferenci.

Aktuality 16. 2. 2023 / 21:50

Českobudějovický pohodový konec roku: IKEA, muzikál a kapři

Nápad na závěrečnou akci roku 2022 vznikl tradičně tam, kde vzniká spoustu dobrých nápadů, akorát si je občas nepamatujeme :-)

Načíst další
 
Napište nám