Poděkování Jiřímu Lorencovi a Zdeně Válové

Vedení odborového svazu děkuje za dlouhodobou spolupráci předsedovi Základní odborové organizace Fakultní nemocnice Ostrava Jiřímu Lorencovi, který k 31. říjnu ukončil svoji funkci předsedy. Jiří, děkujeme za práci pro lidi, za osobní statečnost při jednáních a za entuziasmus při výkonu funkce.

Vedení odborového svazu děkuje za spolupráci hospodářce odborové organizace Pardubické nemocnice Zdeně Válové, a to přOSedevším za pomoc při organizování našich konferencí a dalších akcí. Zdeničko, děkujeme, vše bylo vždy výborně zorganizováno a zajištěno.

K poděkování připojujeme přání, ať se oběma kolegům vše daří, a do dalších let přejeme především pevné zdraví.

Podobné články

Aktuality 2. 6. 2022 / 19:59

Na pražské ZZS se nám osvědčila vytrvalost a orientace v legislativě

Na ZZS hlavního města Prahy pracuji 23 let. Nejdříve jako řidič tzv. převozové služby, po doplnění zdravotnického vzdělání na distančním studiu jako zdravotnický záchranář.

Aktuality 31. 5. 2022 / 11:00

Zaměstnanci českobudějovické nemocnice si užili plavbu i zoo

V květnu jsme uspořádali pro zaměstnance českobudějovické nemocnice výlet do pražské zoo. Celkem se akce zúčastnilo 455 účastníků.

Aktuality 17. 5. 2022 / 15:24

Odboráři Sociální péče Děčín se po dvou letech sešli na členské schůzi

Výroční členská schůze Místní odborové organizace OSZSP ČR Sociální péče Děčín se konala 6. května v podvečerních hodinách v Rumburku v prostorách kulturního střediska Dymník.

Načíst další
 
Napište nám