Poděkování od Davídkových rodičů

Chtěli bychom vám všem poděkovat za podporu, kterou jste nám poskytli v našem těžkém životním období. Velmi jste nám pomohli svými slovy, skutky, věcnými i finančními dary. Vaše ochota pomoci výrazně změnila náš život v uplynulých měsících k lepšímu. V prvé řadě bychom rádi poděkovali paní ředitelce Haně Albrechtové a celému vedení naší záchranky. Děkujeme také Základní odborové organizaci ZZS Jihomoravského kraje a Krajskému úřadu Jihomoravského kraje, především za rychlé zřízení transparentního účtu, na který pak přicházely příspěvky od spousty dárců, od našich kolegů ze záchranky, ale i od úplně cizích lidí. Všichni jste nám pomáhali, i když jistě sami máte svoje problémy. Moc si toho vážíme.

Obrovský a velký dík bychom chtěli poslat také tiskové mluvčí Michaele Bothové a asistentce ředitelky Dagmar Šimákové, které celou akci spustily. Vytvořily podporu na stránkách ZZS Jihomoravského kraje a sociálních sítích, podílely se na vytvoření transparentního účtu, komunikovaly s vedením ZZS, s odbory, s Krajským úřadem a s vámi se všemi, když měl někdo dotaz nebo chtěl zaslat poštu pro Davídka. Oslovily Nadačním fond Krtek, který zařídil prodej Davídkova obrázku, obrátily se na organizátora charitativního běhu You Dream We Run – Blansko, kde nominovali Davídka ke splnění snu.

Děkujeme vám všem, kteří jste zasílali krásné a podpůrné vzkazy na stránky jihomoravské záchranky, na sociální sítě, přicházely i dopisy, které nám byly velkou oporou. Děkujeme všem, co poslali Davídkovi dary v podobě plyšáků medvídka Pú a jeho kamarádů, maximedvěda a obrovské krabice stavebních kostek. Plyšáky si Davídek oblíbil a stali se jeho každodenní oporou při uzdravování. I s kostkami si hraje každý den a pokaždé si promyslí, co z nich postaví nového.

Děkujeme vám všem, kteří jste nám věnovali peníze. Přispívali kolegové ze záchranky, solidární občané ČR a také paní ze Švýcarska. Získanou částku, která překročila čtvrt milionu, bychom rádi využili na zapomenutí bolesti, kterou Davídek absolvoval. Jako první bylo Davídkovi pořízeno velké autíčko na elektrický pohon, které dostal za zvládnutí chemoterapie a všech zákroků, kterými si prošel. Dále jsme peníze použili na zakoupení trampolíny a úpravu dvorku, na kterém si bude Davídek hrát, plánujeme také rekonstrukci jeho pokojíčku. To vše pro zlepšení Davídkova života, chceme, aby zapomněl na minulost se všemi zdravotními problémy, které ho doprovázely.

Děkujeme Nadačnímu fondu Krtek, který prodal sponzorovi Davídkův obraz, za získané peníze pojedeme na rodinnou dovolenou na Šumavu. Také děkujeme You Dream We Run – Blansko za umožnění splnění Davídkova snu, což je dřevěný domeček se skluzavkou.

Davídek má v tuhle chvíli ukončenou chemoterapii a absolvuje opakovaně kontroly u lékaře, aby bylo stanoveno, co bude následovat dále. Pevně věříme, že nemoc se už nevrátí.

Rádi bychom se vám všem odvděčili, kdybyste někdy v budoucnu něco potřebovali.

Ještě jednou vám všem mnohokrát děkujeme.

S pozdravem rodiče s Davídkem

Podobné články

Aktuality 16. 3. 2023 / 8:15

Záchranáři v Praze ošetřili nejvíce pacientů za 165 let

Množství a tempo práce se rok od roku zvyšuje, rok co rok odborová organizace požaduje od zaměstnavatele „tvrdá data“, rok co rok jsou čísla vyšší.

Aktuality 17. 2. 2023 / 20:39

Odboráři sokolovské nemocnice se sešli na konferenci

Ve čtvrtek 2. února se odboráři z Nemocnice Sokolov sešli na odborové konferenci.

Aktuality 16. 2. 2023 / 21:50

Českobudějovický pohodový konec roku: IKEA, muzikál a kapři

Nápad na závěrečnou akci roku 2022 vznikl tradičně tam, kde vzniká spoustu dobrých nápadů, akorát si je občas nepamatujeme :-)

Načíst další
 
Napište nám