Podporujeme stávkovou pohotovost kolegů z OS pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví

OSZSP ČR podporuje stávkovou pohotovost Odborového svazu pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví.

Plně souhlasíme s kolegy, že je dál nepřijatelné, aby v sektoru, který produkuje majitelům společností dlouhodobě mimořádně vysoké zisky, dostávali mnozí řadoví zaměstnanci nadále hluboce podprůměrné mzdy.

Je hanebné, že za vyčerpávající práci například v call centrech má být operátorům místo adekvátní mzdy hlavní odměnou, že „se zdokonalí v komunikačních dovednostech“.

Podporujeme kolegy v jejich tlaku na zlepšení pracovních podmínek, proti přetěžování zaměstnanců, mobbingu, bossingu, mzdové diskriminaci a dalším jevům, které s sebou špatné pracovní podmínky přinášejí.

Za vedení OS zdravotnictví a sociální péče ČR Dagmar Žitníková, předsedkyně

Praha 21. listopadu 2017

Informace o stávkové pohotovosti a důvodech jejího vyhlášení viz níže jako soubor ke stažení.

Soubory ke stažení

Podobné články

Aktuality 14. 11. 2022 / 21:07

Bylo mně ctí a těším se na další čtyři roky spolupráce

V životě každého člověka jsou významné chvíle a milníky, které často rozhodují o jeho dalších krocích. Významné milníky má i náš svaz a mezi ty nejdůležitější patří sjezd.

Aktuality / 20:53

Výkonná rada v listopadu

Těsně před zahájením sjezdu OS se ve středu 9. listopadu na posledním společném jednání v dosavadním složení sešly výkonná a dozorčí rada odborového svazu.

Aktuality 12. 11. 2022 / 23:46

Projekt Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb

V hotelu Duo v Praze se 2. listopadu 2022 uskutečnila závěrečná konference projektu Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb, ...

Načíst další
 
Napište nám