Pro odborové organizace jsme připravili dvě důležitá školení

Vážené kolegyně a kolegové, připravili jsme pro vás dvě školení.

První školení se bude věnovat čerpání fondu kulturních a sociálních potřeb, tvorbě sociálního fondu a informacím o kolektivním vyjednávání. Školení povedou Mgr. Ing. Štěpánka Řandová a Kamil Kubáň. Školení máme k této problematice připravená dvě, jedno v Praze a jedno pro naše kolegy z moravských krajů v Olomouci. Můžete se na něj hlásit do 31. března 2023 na adrese jiraskova.michaela@cmkos.cz.

Druhé školení, po kterém jste volali, jsme připravili ve spolupráci s Ing. Miladou Mikulenkovou a bude se zaměřeno na vedení účetnictví a daňové povinnosti odborových organizací. Školení bude jedno v Praze a další v Olomouci. Přihlášky posílejte do 10. dubna 2023 na adresu jiraskova.michaela@cmkos.cz.

Hlaste se, prosím, co nejdříve, kapacita jednotlivých zasedacích místností je omezená. Bude-li velký zájem o jednotlivá školení, máme připravené náhradní termíny, a to bychom vám dali vědět co nejdříve po vyčerpání kapacit.

Na podzim bychom pro vás rádi připravili školení k novele zákoníku práce, pokud projde novela zákoníku práce legislativním procesem. Přednášku k novele povede JUDr. Dominik Brůha, Ph.D. O termínech vás budeme informovat v letních měsících.

Tabulku s termíny a místy školení najdete níže jako soubor ke stažení.

Soubory ke stažení

Podobné články

Aktuality 20. 3. 2023 / 14:56

Ústecká on-line porada dne 16. 3. 2023 – zpráva krajské rady

Krajská rada Ústeckého kraje je nyní sedmičlenná a pracují v ní členové v sociálních službách, v hygienické službě a ve zdravotnictví.

Aktuality 20. 3. 2023 / 7:44

Královéhradecká krajská rada jednala s hejtmanem a náměstky

V pondělí 13. března se konala schůzka královéhradecké krajské rady s vedením Královéhradeckého kraje.

Aktuality 16. 3. 2023 / 9:02

Základní instinkt

Základním instinktem je přežít. Proto si dovolím tvrdit, že v letošním roce došlo na půdě odborového svazu k zásadnímu milníku.

Načíst další
 
Napište nám